Izvēlne
EN

Raimonds Bramanis

Tenors

RAIMONDS BRAMANIS ir viens no vadošajiem Latvijas Nacionālās operas solistiem. 2007. gadā absolvējis J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, iegūstot bakalaura grādu. Piedalījies meistarklasēs un turpina pilnveidot vokālās prasmes pie Paolo de Napoli (Itālija). 

Raimonds Bramanis debitējis Latvijas Nacionālajā operā 2008. gadā Papageno lomā V. A. Mocarta operā Burvju flauta. Turpmākajos gados atveidojis Belkori un Nemorīno (Mīlas dzēriens), Dons Otavio (Dons Žuans), Princi (Mīla uz trim apelsīniem), Ismailu (Nabuko), Alfrēdu Žermonu (Traviata), Hercogu (Rigoleto), Makdafu, Malkolmu (Makbets), Roberto (Vīlas), Alfrēdu (operete Sikspārnis), Ļenski (Jevgeņijs Oņegins), Arhitektu (Ē. Ešenvalda Iemūrētie), Rūdolfu (Bohēma), titullomu operā Fausts, Totu operā Spēlēju, dancoju un citas. 2015. gadā saņēmis “Latvijas Gāzes” Gada balvu Operai kategorijā Labākais operas solists.

2019. gadā ar NDR orķestri diriģenta Risto Josta vadībā koncertējis Leipcigas Gewandhaus zālē un Erfurtes teātrī, kā arī dziedājis Hercoga lomu operā "Rigoleto" Honkongas operā. Mākslinieks interpretējis Alfrēda Žermona lomu arī Magdeburgā, Vācijā; 2011. gadā Smetanas koncertzālē Prāgā kopā ar soprānu Dināru Alijevu uzstājies koncertā maestro Rastislava Štūra vadībā. Gadu vēlāk piedalījies Dž. Verdi operas Otello koncertuzvedumā kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri ar Karelu Marku Šišonu pie diriģenta pults.

Dziedātājs devies Latvijas Nacionālās operas viesizrādēs uz Makao pilsētu Ķīnā (2013), kā arī Tallinas un Viļņas Nacionālo operu (2011). Sadarbojies ar Tronheimas simfonisko orķestri un operu (Norvēģija), izpildot titullomu operā "Fausts".

 

 

Tuvākās izrādes

20. jūnijs, 19:00 Rīgas Operas festivāla Galā koncerts Jelgavā Solisti
21. jūnijs, 19:00 Rīgas Operas festivāla Galā koncerts Solisti

 

Sezonas iestudējumi

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu