Galvenais patrons

Juris Gulbis

SIA "Lattelecom" valdes priekšsēdētājs

„Liela māksla laužas ārā no savām robežām; maza netiek viņās iekšā”. Šos vārdus ir teicis Rainis, kurš šogad atzīmēs 150 dzimšanas dienu. Un šis citāts spilgti raksturo Lattelecom un Latvijas Nacionālās operas un baleta sadarbību, kuras mērķis ir veicināt mūsu Baltā nama repertuāra plašāku pieejamību, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. Esam gandarīti, kļūt  par operas un baleta atbalstītāju brīdī, kad Latvija ir Eiropas Savienības prezidējošā valsts, kas nodrošina papildu iespējas popularizēt Latvijas kultūru ārpus mūsu valsts robežām. Sadarbība ar Latvijas Nacionālo operu un baletu ir loģisks turpinājums Lattelecom atbalstam nozīmīgiem kultūras notikumiem Latvijā, ko uzsākām kļūstot par partneri Vispārējiem Latviešu Dziesmu un deju svētkiem un, atbalstot Rīgu kā Eiropas Kultūras galvaspilsētu.

Patroni

Aigars Kalvītis

A/S "Latvijas Gāze" valdes priekšsēdētājs

PATRONS

Akciju sabiedrībai „Latvijas Gāze” izveidojusies stabila sadarbība ar Latvijas Nacionālo operu un baletu – uzņēmums jau ilgus gadus ir LNOB patrons.
„Latvijas Gāze” vienmēr augstu vērtējusi mūsu mākslinieku ieguldījumu un gūtos panākumus, kuru pašaizliedzība, piemērs un sasniegumi ir nozīmīgi visai Latvijai.

Ja vien ir liela vēlēšanās, viss sasniedzams kopīgiem spēkiem. Mūsu valstī šāda atziņa ir svarīga it visās jomās, ne tikai mākslā.

Guntis Rāvis

SIA "Skonto Group" valdes priekšsēdētājs

LATVIJAS NACIONĀLĀ BALETA PATRONS

Pirms pāris gadiem manis ierosinātā iniciatīva atbalstīt Latvijas Nacionālās operas baleta trupu jau kļuvusi par tradīciju. Kā rāda vēsture, latviešiem ir potenciāls veikt pasaules līmeņa varoņdarbus, un mūsu baleta meistari jau izsenis ir slaveni ārpus Latvijas. Savukārt mūsu – būvnieku – darbs ir palīdzēt pilsētām augt un atdzimt no jauna. Mākslinieki un kultūra padara pilsētu dzīvu. Ir gandarījums, ka „Skonto Būve”  ar savu artavu palīdz baleta trupai profesionāli augt, veidot jaunus iestudējumus, doties viesizrādēs un atklāt jaunas Latvijas baleta zvaigznes.

Kirovs Lipmans

AS "Grindeks" padomes priekšsēdētājs

Patrons

Latvijas Nacionālā opera un balets – tie ir svētki, tas ir krāšņums un augstvērtīgs kultūras baudījums, kas spēj bagātināt ikviena dvēseli. Tāpat kā „Grindeks”, eksportējot aktīvās farmaceitiskās vielas un zāles, nes Latvijas vārdu pasaulē, tā Latvijas Nacionālā opera un balets vairo mūsu valsts kultūras prestižu starptautiskā vidē. Mēs esam gandarīti sadarboties un sniegt savu atbalstu Latvijas kultūras lepnumam – Latvijas Nacionālajai operai un baletam. 

LNO ORĶESTRA PATRONS

Lexus augstu vērtē iztēles spēku un neatlaidīgu tiekšanos uz savas meistarības pilnveidošanu. Mēs esam lepni kļūt par Latvijas Nacionālās Operas un Baleta partneri un mums ir liels gods atbalstīt Latvijas kultūru.

Atbalstītāji

Informatīvie atbalstītāji

 

 

Esam pateicīgi visiem mūsu sadarbības partneriem un aicinām arī Jūs kļūt par Latvijas Nacionālās operas un baleta atbalstītāju!

Kontaktinformācija:

Inta Pēdiņa
Latvijas Nacionālās operas un baleta
korporatīvo attiecību vadītāja

Tālr.: 67073835
E-pasts: inta.pedina@opera.lv

Ritināt uz augšu