Patroni

Guntis Rāvis

SIA "Skonto Group" valdes priekšsēdētājs

LATVIJAS NACIONĀLĀ BALETA PATRONS

Pirms pāris gadiem manis ierosinātā iniciatīva atbalstīt Latvijas Nacionālās operas baleta trupu jau kļuvusi par tradīciju. Kā rāda vēsture, latviešiem ir potenciāls veikt pasaules līmeņa varoņdarbus, un mūsu baleta meistari jau izsenis ir slaveni ārpus Latvijas. Savukārt mūsu – būvnieku – darbs ir palīdzēt pilsētām augt un atdzimt no jauna. Mākslinieki un kultūra padara pilsētu dzīvu. Ir gandarījums, ka „Skonto Būve”  ar savu artavu palīdz baleta trupai profesionāli augt, veidot jaunus iestudējumus, doties viesizrādēs un atklāt jaunas Latvijas baleta zvaigznes.

Patrons

Patrons

Juris Binde

Latvijas Mobilais Telefons prezidents

Patrons

Jau vairākus gadus Latvijas Mobilais Telefons bijis viens no Latvijas Nacionālās operas fonda mecenātiem, sekmējot Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) attīstību. Esam līdzdarbojušies un turpinām savu pārstāvniecību LNO fonda valdē, esot klāt ne tikai mākslinieciskajai izaugsmei, bet arī citiem svarīgiem notikumiem.
Latvijas valsts simtgadē ejam soli tālāk, kļūstot par LNOB patronu un galveno atbalstītāju komponista Jura Karlsona un horeogrāfa Aivara Leimaņa baletam “Antonija #Silmači”. Augsti cienu J.Karslona uzticību mūzikai, muzikālo daiļradi un izcilo ieguldījumu Latvijas kultūrā. Komponists reiz teicis, ka “būtībā jau neko jaunu nevar vairs pateikt neviens. Jaunais var būt tikai personiskais”. Tāpēc jo īpaši esam gandarīti par iespēju dāvāt ikvienam patriotisku svētku noskaņu un starptautiska līmeņa kultūras baudījumu tiešraidē “LMT Straume”. Izrāde videoarhīvā būs pieejama līdz 2020.gadam.”

Atbalstītāji

Informatīvie atbalstītāji

 

 

Esam pateicīgi visiem mūsu sadarbības partneriem un aicinām arī Jūs kļūt par Latvijas Nacionālās operas un baleta atbalstītāju!

Kontaktinformācija:

Inta Pēdiņa
Latvijas Nacionālās operas un baleta
korporatīvo attiecību vadītāja

Tālr.: 67073835
E-pasts: inta.pedina@opera.lv

Ritināt uz augšu