Izvēlne
EN

Dāvanu kartes

Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes vērtībā no 15.00 EUR līdz 500.00 EUR.

Dāvanu kartes iespējams iegādāties Latvijas Nacionālās operas kasē, Aspazijas bulvārī 3, Rīgā, kā arī internetā – klientu portālā biletes.opera.lv.

Dāvanu karte ir derīga vienu gadu no tās iegādes brīža. Tā paredzēta tikai Latvijas Nacionālās operas un baleta biļešu iegādei.

Dāvanu kartes summa var tikt izlietota vairākos pirkumos gan internetā, gan Opera kasē. Ja kopējā biļešu vērtība ir lielāka par dāvanu kartes vērtību, jāveic piemaksa. 

Dāvanu kartes izmantošanas noteikumi – ŠEIT

 


Līdz 2022. gada 3. jūnijam neizmantoto internetā pirkto dāvanu karšu īpašniekus lūdzam sazināties ar “Biļešu paradīzi” pa e-pastu: info@bilesuparadize.lv

Ja Jūsu Latvijas Nacionālās operas un baleta dāvanu karte, ko iegādājāties LNO kasē, netika izmantota līdz 2022. gada 3. jūnijam, piedāvājam atmaksāt dāvanu kartes summu. 

Lai nodotu LNO kasē iegādātu dāvanu karti un saņemtu naudas atmaksu, lūdzam aizpildīt elektronisko NAUDAS ATMAKSAS FORMU.

!  Anketas laukā “Biļešu numuri” lūdzam ievadīt dāvanu kartes numuru, kas redzams kartes labajā apakšējā malā un sastāv no 6 cipariem (skat. attēlu).


LNO biļešu kase

Tālrunis: 67073777
E-pasts: biletes@opera.lv

Ritināt uz augšu