Izvēlne
EN

Vadība

Egils Siliņš Valdes priekšsēdētājs Nosūtīt e-pastu
Sandis Voldiņš Valdes loceklis Nosūtīt e-pastu
Inese Eglīte Valdes locekle Nosūtīt e-pastu
Mārtiņš Ozoliņš Galvenais diriģents Nosūtīt e-pastu
Aivars Leimanis Latvijas Nacionālā baleta mākslinieciskais vadītājs Nosūtīt e-pastu
Ginta Kursīte Finanšu direktore Nosūtīt e-pastu
Selga Šustere Tehniskā direktore Nosūtīt e-pastu
Sanda Katkeviča Mākslinieciskās darbības direktore Nosūtīt e-pastu
Astra Irmeja-Šēfere Mākslinieciskās darbības plānošanas nodaļas vadītāja Nosūtīt e-pastu
Monta Tīģere Mārketinga un komunikācijas direktore Nosūtīt e-pastu
Valdis Francis Apsaimniekošanas departamenta vadītājs Nosūtīt e-pastu
Dace Rungēvica Juridiskā departamenta vadītāja Nosūtīt e-pastu

Egils Siliņš ir viens no starptautiski pieprasītākajiem basbaritoniem– starptautisku konkursu laureāts ar 30 gadu koncertdarbības pieredzi nozīmīgākajos pasaules opernamos un festivālos. Viņa repertuārā īpaši būtiskas ir lomas Riharda Vāgnera operās.

Egils Siliņš absolvējis Latvijas Mūzikas akadēmiju, iegūstot operas solista kvalifikāciju. Viņš uzstājies tādos izcilos opernamos kā Vīnes Valsts opera, Londonas Koventgārdena opera, Ņujorkas Metropolitēna opera, Čikāgas Liriskā opera, Milānas La Scala, Parīzes opera, Berlīnes Valsts opera, Bavārijas Valsts opera, Hamburgas Valsts opera un citas, kā arī Baireitas, Lucernas, Bregencas, Tangelvudas, Glaindbornas, Tokijas u.c. festivālos. Egils Siliņš ir Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieks; 1996., 2002. un 2014. gadā ieguvis Lielo Mūzikas balvu.

Pārvalda latviešu, vācu, angļu, krievu, spāņu, kā arī itāļu valodu.

Pilnvaru termiņš - 2024. gada 3. novembris.

 


Sandis Voldiņš ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” valdes loceklis no 2019. gada.

Ieguvis izglītību, kura apvieno tiesību zinātni (Latvijas Universitāte, jurisprudences maģistra grāds) un kultūras jomu (Latvijas Kultūras akadēmija, humanitāro zinātņu maģistra grāds mākslās), kā arī papildinājis zināšanas Latvijas Universitātes Kultūras un sociālās antropoloģijas maģistra studiju programmā. Šobrīd iegūst doktora grādu mākslās Latvijas Kultūras akadēmijā.

Uzkrājis ilgstošu darba pieredzi publiskajā pārvaldē Kultūras ministrijā un Valsts kancelejā, tai skaitā plašu pieredzi kultūras jomā – gan kā bijušais valsts sekretārs Kultūras ministrijā, gan dažādās Kultūras ministrijas sistēmas iestādēs un kultūras organizācijās. Plānojis un vadījis liela apjoma sekmīgi īstenotus kultūras, pārmaiņu vadības, investīciju un attīstības projektus. 

Amatus citās kapitālsabiedrībās neieņem, Latvijas Kultūras akadēmijā lasa lekcijas un konsultē par studiju programmu un pārvaldības procesu modernizāciju.

Sandis Voldiņš pārvalda latviešu, angļu, vācu un krievu valodas.

Pilnvaru termiņš - 2024. gada 10. septembris.

 


Inese Eglīte ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” valdes locekle no 2013. gada.

Absolvējusi Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultāti kā angļu valodas filologs un ieguvusi MBA grādu uzņēmumu un iestāžu vadībā RTU Rīgas Biznesa skolā (sadarbībā ar Bufalo universitāti ASV un Otavas universitāti Kanādā).

Inese Eglīte darbojusies vairāku ražošanas un pakalpojumu nozares līderu uzņēmumu (Latvijas Balzams, Valmieras piens u. c.) vadībā. Viņas pārziņā bijusi uzņēmumu ilgtermiņa stratēģijas izstrāde un īstenošana, produktu portfeļa attīstība, projektu vadība un inovācijas uzņēmumā, kā arī jaunu produktu izstrāde un mārketinga komunikācijas ilgtermiņa stratēģiju izstrāde un virsvadība, kopumā aptverot vairāk nekā 20 gadu pieredzi biznesa vidē un piecu gadu pieredzi Latvijas Nacionālās operas un baleta stratēģisko projektu ieviešanā.

Kopš 2001. gada Inese Eglīte ir Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolas pasniedzēja; no 2008. līdz 2010. gadam bijusi arī MBA programmas akadēmiskā direktore.

Amatus citās kapitālsabiedrībās neieņem.

Brīvi pārvalda latviešu, angļu, krievu un zviedru valodu.

Pilnvaru termiņš - 2024. gada 10. septembris.

Ritināt uz augšu