Vadība

Zigmars Liepiņš Valdes priekšsēdētājs Nosūtīt e-pastu
Sandis Voldiņš Valdes loceklis Nosūtīt e-pastu
Inese Eglīte Valdes locekle Nosūtīt e-pastu
Mārtiņš Ozoliņš Galvenais diriģents Nosūtīt e-pastu
Aivars Leimanis Baleta mākslinieciskais vadītājs Nosūtīt e-pastu
Andris Veismanis Valdes priekšsēdētāja padomnieks mākslinieciskajos jautājumos Nosūtīt e-pastu
Nellija Tabune Finanšu direktore Nosūtīt e-pastu
Astra Irmeja-Šēfere Mākslinieciskās darbības plānošanas un producēšanas daļas vadītāja Nosūtīt e-pastu
Valdis Francis Apsaimniekošanas departamenta vadītājs Nosūtīt e-pastu
Guntars Krūmiņš Tehniskais direktors Nosūtīt e-pastu
Līga Zariņa Mārketinga un komunikācijas direktore Nosūtīt e-pastu
Dace Rungēvica Juridiskās un personāla daļas vadītāja Nosūtīt e-pastu

Zigmars Liepiņš ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” valdes priekšsēdētājs no 2013. gada. Absolvējis Liepājas mūzikas vidusskolu (1971) un Jāzepa Vītola Latvijas Valsts konservatoriju (Ilzes Graubiņas klavieru klase, 1976). Latvijas Komponistu savienības biedrs kopš 1987. gada.

Bijis taustiņinstrumentālists, dziesmu autors un vadītājs estrādes mūzikas grupās “Modo” (vēlāk pārdēvētā par “Opus”) un “Zvaigznīte”. Līdztekus darbībai populārās mūzikas žanrā Z. Liepiņš radījis mūziku filmām un teātra izrādēm. Rokoperas “Lāčplēsis”, operu “Parīzes Dievmātes katedrāle” un “No rozes un asinīm” (“Turaidas Roze” 2. redakcijā) autors. Z. Liepiņa jaunāko izvērstās formas darbu klāstā izceļams Koncerts vijolei ar orķestri un komponista veltījums Japānas zemestrīcē cietušajiem – Transcendentālā oratorija.

Firmas ''Showimpex'' direktors (1989 – 1992), skaņu ierakstu studijas ''L&M'' direktors (1991 – 1995), a/s Radio SWH prezidents un līdzīpašnieks (1992 – 2007). No 2013. gada VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” valdes priekšsēdētājs.

Apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni (IV šķira, 2002); saņēmis Lielo mūzikas balvu par operu “Parīzes Dievmātes katedrāle”(1997).

Z. Liepiņa kā amatpersonas pilnvaru termiņš ir 2019. gada 3. novembris. Amatus citās kapitālsabiedrībās neieņem. Brīvi pārvalda latviešu, angļu un krievu valodu.


Sandis Voldiņš ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” valdes loceklis no 2019. gada.

Ieguvis izglītību, kura apvieno tiesību zinātni (Latvijas Universitāte, jurisprudences maģistra grāds) un kultūras jomu (Latvijas Kultūras akadēmija, humanitāro zinātņu maģistra grāds mākslās), kā arī papildinājis zināšanas Latvijas Universitātes Kultūras un sociālās antropoloģijas maģistra studiju programmā. Šobrīd iegūst doktora grādu mākslās Latvijas Kultūras akadēmijā.

Uzkrājis ilgstošu darba pieredzi publiskajā pārvaldē Kultūras ministrijā un Valsts kancelejā, tai skaitā plašu pieredzi kultūras jomā – gan kā bijušais valsts sekretārs Kultūras ministrijā, gan dažādās Kultūras ministrijas sistēmas iestādēs un kultūras organizācijās. Plānojis un vadījis liela apjoma sekmīgi īstenotus kultūras, pārmaiņu vadības, investīciju un attīstības projektus. 

Amatus citās kapitālsabiedrībās neieņem, Latvijas Kultūras akadēmijā lasa lekcijas un konsultē par studiju programmu un pārvaldības procesu modernizāciju.

Sandis Voldiņš pārvalda latviešu, angļu, vācu un krievu valodas.


Inese Eglīte ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” valdes locekle no 2013. gada.

Absolvējusi Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultāti kā angļu valodas filologs un ieguvusi MBA grādu uzņēmumu un iestāžu vadībā RTU Rīgas Biznesa skolā (sadarbībā ar Bufalo universitāti ASV un Otavas universitāti Kanādā).

Inese Eglīte darbojusies vairāku ražošanas un pakalpojumu nozares līderu uzņēmumu (Latvijas Balzams, Valmieras piens u. c.) vadībā. Viņas pārziņā bijusi uzņēmumu ilgtermiņa stratēģijas izstrāde un īstenošana, produktu portfeļa attīstība, projektu vadība un inovācijas uzņēmumā, kā arī jaunu produktu izstrāde un mārketinga komunikācijas ilgtermiņa stratēģiju izstrāde un virsvadība, kopumā aptverot vairāk nekā 20 gadu pieredzi biznesa vidē un piecu gadu pieredzi Latvijas Nacionālās operas un baleta stratēģisko projektu ieviešanā.

Kopš 2001. gada Inese Eglīte ir Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolas pasniedzēja; no 2008. līdz 2010. gadam bijusi arī MBA programmas akadēmiskā direktore.

Amatus citās kapitālsabiedrībās neieņem.

Brīvi pārvalda latviešu, angļu, krievu un zviedru valodu.

Ritināt uz augšu