Izvēlne
ENRU

Skolas soma

Latvijas Nacionālā opera un balets pateicas par lielo interesi Latvijas valsts simtgades projekta Latvijas skolas soma ietvaros apmeklēt operas un baleta izrādes mūsu teātrī!

Lai biļešu iegāde uz izrādēm un izglītojošajām programmām neviestu liekas organizatoriskas neskaidrības aizraujošajā ceļā uz mākslas notikuma baudīšanu, LNOB visiem projekta Latvijas skolas soma dalībniekiem nosaka šādu biļešu iegādes kārtību:

1. Lūdzam iepazīties ar LNOB repertuāru. Ar pieejamo biļešu klāstu varat iepazīties mūsu biļešu tirgotāja mājaslapā - www.bilesuparadize.lv.

2. Kad izvēle ir veikta, aicinām zvanīt pa tālruni 67073705 un vienoties par nepieciešamo vietu skaitu un izvietojumu. Pēc tam lūdzam nosūtīt maksātāja rekvizītus, norādot skolu, izrādes nosaukumu un biļešu skaitu (par ko vienojāties telefonsarunā) uz e-pasta adresi info@opera.lv.

3. Pamatojoties uz saņemto informāciju, sagatavosim rēķinu un nosūtīsim to jums. Rēķina apmaksas maksimālais termiņš – 5 dienas. Informējam, ka rēķina summai tiks pievienoti 2.00 EUR, kas ir pakalpojuma maksa SIA “Biļešu Paradīze” par rēķina sagatavošanu.

4. Pēc apmaksas saņemšanas, biļetes tiks izdrukātas, un jūs tās varēsiet saņemt LNO kasēs (Aspazijas bulvārī 3) jums ērtā laikā, ņemot vērā mūsu kases darba laiku. Ja dodat priekšroku biļetes saņemt elektroniskā veidā (PDF), lūdzam paziņot par to pirms rēķina apmaksas.

Lai saņemtu biļetes, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments vai rēķina izdruka (biļetes būs aploksnē uz jūsu vārda).

Lūdzam ņemt vērā:

  • Biļetes jāiegādājas visiem izrādes apmeklētājiem;
  • Iegādātās biļetes atpakaļ nepieņem un nemaina (izņemot gadījumus, kad pati izrāde ir atcelta vai mainīts tās datums);
  • Ņemot vērā valstī noteikto prasību personalizēt pasākumu biļetes, lūdzam iepriekš sagatavot visu nācēju sarakstu un kontaktinformāciju (vai nu katram nācējam vai atbildīgās personas kontaktus visai grupai);
  • Biļetes uz visām LNOB izrādēm ir brīvā tirdzniecībā un atsevišķas izrādes tikai programmas Latvijas skolas soma dalībniekiem netiek rezervētas. Taču darīsim visu labāko iespējamo, lai uz iecerēto izrādi biļetes varētu iegādāties;
  • Esam apkopojuši, mūsuprāt, atbilstošāko piedāvājumu Latvijas skolas somai, par ko regulāri informējam projekta koordinatorus, tomēr atgādinām, ka programmas ietvaros iespējams iegādāties biļetes uz jebkuru repertuāra izrādi (ievērojot vispārēji noteiktos apmeklējuma ierobežojumus bērniem - ŠEIT).

 

Papildus informācija par biļešu iegādi: ŠEIT.


Aktuālais piedāvājums MARTĀ: tiešsaistes programma "PĒRLES UN ZVAIGZNES: itāļu operu koncertuzvedumi izcilu mākslinieku interpretācijā". Plašāk par piedāvājumu lasiet ŠEIT.

 

Ritināt uz augšu