Izvēlne
ENRU

Skolas soma

Latvijas Nacionālā opera un balets pateicas par lielo interesi Latvijas valsts simtgades projekta Latvijas skolas soma ietvaros apmeklēt operas un baleta izrādes mūsu teātrī!

Lai biļešu iegāde uz izrādēm un izglītojošajām programmām neviestu liekas organizatoriskas neskaidrības aizraujošajā ceļā uz mākslas notikuma baudīšanu, LNOB visiem projekta “Skolas soma” dalībniekiem nosaka šādu biļešu iegādes kārtību:

1. Lūdzam iepazīties ar LNOB repertuāru.

2. Pēc tam kad ir veikta izvēle, gaidīsim Jūsu rezervācijas pieteikumu, kurā lūdzam norādīt: izrādes nosaukumu, nepieciešamo biļešu skaitu, kā arī cenu, lai mēs varētu Jums piedāvāt labākās pieejamās vietas. E-pastus lūdzam sūtīt uz info@opera.lv.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka biļetes ir jāiegādājas katram operas apmeklētājam. Ar pieejamo biļešu klāstu Jūs varat iepazīties mūsu biļešu tirgotāja mājas lapā - https://www.bilesuparadize.lv/.

3. Ņemot vērā biļešu rezervēšanas sistēmas noteiktos kritērijus, rezervācija būs spēkā divas nedēļas no rezervācijas veikšanas brīža.

4. Jūs varat apmaksāt biļetes ar internetbankas starpniecību (veikt pārskaitījumu) – šajā gadījumā mēs sagatavosim un nosūtīsim Jums rēķinu (Biļešu Paradīzes pakalpojums – 2.00 EUR).

Lai sastādītu bankas rēķinu mums būs nepieciešams zināt maksātāja rekvizītus.

5. No rēķina sastādīšanas un nosūtīšanas brīža maksātājām biļetes ir jāizpērk divu nedēļu laikā.

6. Pēc apmaksas saņemšanas, biļetes tiks izdrukātas un jūs tās varēsiet saņemt pie LNO kases "Info" lodziņa (Aspazijas bulvārī 3) Jums ērtākā laikā, ņemot vērā mūsu kases darba laiku.

Lai saņemtu biļetes, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments vai rēķina izdruka (biļetes būs aploksnē uz jūsu vārda).

Ja vēlēsieties biļetes saņemt elektroniskā veidā, lūdzu, paziņot par to pirms rēķina apmaksas.

Biļetes jāiegādājas visiem izrādes apmeklētājiem.

Lūdzam ņemt vērā, ka biļetes uz visām LNOB izrādēm ir brīvā tirdzniecībā un atsevišķas izrādes tikai “Skolas somas” programmas dalībniekiem netiks rezervētas. Taču darīsim visu labāko iespējamo, lai uz iecerēto izrādi biļetes varētu iegādāties.

Par bērnu izglītības projektiem “Parole: BBB” un “Ekskursija OPERĀ”, lūdzu, sazinieties ar mūsu producentu Mārtiņu Šmitu, zvanot pa tālruni 67073820 vai 25635833 (darba dienās 10:00 – 17:00) vai rakstot uz e-pastu: education@opera.lv.

Ar LNOB izrādēm bērnu un jauniešu auditorijai, ko piedāvājam apmeklēt Latvijas skolas soma ietvaros, var iepazīties ŠEIT.

Papildus informācija par biļešu iegādi: ŠEIT.

 

Ritināt uz augšu