Izvēlne
EN

Marlēna Keine

Soprāns

MARLĒNA KEINE ir spoži pieteikusi sevi kā daudzpusīgu un aktieriski pievilcīgu dziedātāju gan operas, gan operetes žanrā. Māksliniece ir piedalījusies Igaunijas Nacionālās operas, Latvijas Nacionālās operas un Latvijas Operetes fonda iestudējumos, un viņas lomu repertuārā ir Barbarīna V. A. Mocarta operā Figaro kāzas, Papagena V. A. Mocarta operā Burvju flauta, Fraskita Ž. Bizē operā Karmena, Mizete Dž. Pučīni operā Bohēma, Iveta Dž. Pučīni operā Bezdelīga, Maija Z. Liepiņa operā Turaidas Roze, Anna I. Stravinska operā Izvirtības hronika, Norīna G. Doniceti operā Dons Paskvāle, Konstance F. Pulenka operā Karmelīšu dialogi, Adele J. Štrausa operetē Sikspārnis, Karolīna D. Čimarozas operetē Slepenās laulības, Viola Dantesa N. Dostāla operetē Klīvija, Valensjenna F. Lehāra operetē Jautrā atraitne, Deizija P. Abrahama operetē Balle Savojā un citas.

Marlēna Keine ar izcilību ir absolvējusi Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmiju, 2016. gadā iegūstot maģistra grādu akadēmiskajā dziedāšanā. Erasmus programmas ietvaros studējusi arī Hansa Eislera Mūzikas akadēmijas maģistrantūrā Berlīnē.

Marlēna Keine ir vairāku starptautisku konkursu laureāte, ar panākumiem piedalījusies vokālistu konkursos Latvijā, Zviedrijā, ASV, Igaunijā, Ukrainā un citviet, pilnveidojusies izcilu vokālo pedagogu meistarklasēs un aktīvi iesaistās Latvijas koncertdzīvē. Dziedātājas koncertrepertuārs ietver 20. un 21. gadsimta vokālo mūziku, latviešu, krievu, spāņu, franču, vācu, itāļu kamermūziku, baroka mūziku.

 

Sezonas iestudējumi

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu