Izvēlne
EN

Leo Mujics

Horeogrāfs

Leo Mujics ir dejotājs, horeogrāfs un pedagogs. Viņš ir veidojis solo horeogrāfijas Deividam Holbergam (Amerikas baleta teātris) un Aurēlijai Duponai (Parīzes Opera), sadarbojies arī ar duetu Jacoby & Pronk, Augsburgas baletu, Cīrihes Deju akadēmiju, Berlīnes Valsts baletu, Jauno Nacionālo Tokijas teātri, Budapeštas Deju akadēmiju, Ungārijas Nacionālo Peštas teātri, Džeikobsa Pillova Festivālu, Ņūorleānas Deju festivālu, Slovēnijas Nacionālo teātri Ļubļanā, Horvātijas Nacionālo teātri Zagrebā, Bitef un PR-Evolution trupām, Holandes Deju festivālu, Dance Salad festivālu Dalasā, Dubrovniku vasaras festivālu, Horvātijas Nacionālo teātri Rijekā u.c. Viņš ir sadarbojies ar pazīstamām baleta trupām un teātriem Vācijā, Austrijā, ASV, Ungārijā, Horvātijā, Sanremo un Austrālijā. 

Kā horeogrāfs iestudējis baletus „Anna Kareņina” ar P. Čaikovska mūziku, „Orfejs” ar P.Hindemita mūziku, „Sapnis vasaras naktī” ar F. Glāsa u.c. mūziku. Radījis neskaitāmus baleta numurus un miniatūras dažādos pasaules teātros Vācijā, Austrijā, ASV, Horvātijā, Slovākijā un Ungārijā.

„Šeherezāde un viņas stāsti” ir Leo Mujica otrais darbs Latvijas Nacionālajā baletā pēc S. Prokofjeva „Romeo un Džuljetas” 2014. gadā. Balets „Romeo un Džuljeta” skatītāju balsojumā tika atzīts par 2014./2015. gada sezonas labāko jauniestudējumu Latvijas Nacionālajā operā un saņēma „Latvijas Gāzes” Gada balvu operai.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu