Izvēlne
ENRU

Evezs Abdulla

Evezs Abdulla (baritons) absolvējis Baku mūzikas akadēmiju un uzsācis operdziedātāja karjeru Azerbaidžānas akadēmiskajā operas un baleta teātrī, kur iestudētas tādas lomas kā Amonasro (Dž. Verdi – “Aīda”), Žermons (“Traviata”), grāfs Luna (“Trubadūrs”), Eskamiljo (Ž. Bizē – “Karmena”) un titulloma operā Dž. Verdi operā “Rigoleto”. Kopš 2016./2017. gada sezonas Evezs Abdulla ir Manheimas Nacionālā teātra solists.

2018./2019. gada sezonā Evezs Abdulla debitē Frankfurtes operā Jago (Dž. Verdi – “Otello”) un Dona Karlosa lomā (“Likteņa vara”). Lionas operā iejūtas prinča Kurļateva (P. Čaikovskis – “Burve”) lomā, spēlē Rigoleto, kā arī Skarpiju (Dž. Pučīni – “Toska”) un grāfu Lunu Manheimas Nacionālajā teātrī.

Dziedātājs iepriekšējo sezonu ietvaros debitējis Franka lomā (Dž. Pučīni – “Edgars”) Sanktgallenes festivālā, dziedājis Donu Karlosu (“Likteņa vara”) Bāzeles teātrī, Grigoriju Grjaznoju (N. Rimskis-Korsakovs – “Cara līgava”) Berlīnes valsts operā un kopā ar Amsterdamas “Concertgebouw” orķestri pirmatskaņojis Frangizas Alizadē skaņdarbu “Nasimi Passion”.

Nākamās Eveza Abdullas uzstāšanās gaidāmas Glaindbornas festivāla tūres ietvaros (Žermons), Štutgartes operā, kur viņš dziedās Milleru (Dž. Verdi – “Luīze Millere”) un titullomu operā “Nabuko”. Mākslinieks dziedās arī Berlīnes komiskajā operā un Vācu operā pie Reinas Diseldorfā, kā arī opernamos Lionā un Bonnā.

 

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu