Izvēlne
EN

Biļešu tirdzniecība uz Rīgas Operas festivālu un operas "Adriāna Lekuvrēra" pirmizrādi

Biļešu tirdzniecība uz Rīgas Operas festivālu un operas “Adriāna Lekuvrēra” pirmizrādi sākas 8. februārī 11.00.

Rīgas Operas festivāls sāksies 9. jūnijā ar Frančesko Čilea operas “Adriāna Lekuvrēra” pirmizrādi. Frančesko Čilea opera “Adriāna Lekuvrēra” pirmo reizi izrādīta 1902. gadā Milānā. Latvijas Nacionālajā operā šis būs trešais iestudējums, to veidos režisors Vensāns Busārs un radošā komanda no Francijas. Viņu veikumu mūsu skatītāji jau augstu novērtējuši Frānsisa Pulenka operas “Karmelīšu dialogi” interpretācijā. “Adriāna Lekuvrēra” būs skatāma arī 11. un 18. jūnijā.

Rīgas Operas festivālā arī šogad būs skatāmi šīs sezonas operu un baletu jauniestudējumi –  operete “Jautrā atraitne” (15.06.), baleti “Serenāde. Carmina Burana” (14.06.) un “Vijs. Šausmu naktis” (16.06.).

Festivāls un visa sezona noslēgsies ar Rīgas Operas festivāla Galā koncertu, kas 20. jūnijā notiks Jelgavas koncertzālē “Mītava”, bet 21. jūnijā – Latvijas Nacionālajā operā. Biļešu tirdzniecība uz koncertu Jelgavā tiks izziņota atsevišķi.

Jaunajā zālē 2. jūnijā notiks klasiskā un laikmetīgā baleta vakars “Iespējams XI”, kurā jau tradicionāli sezonas noslēgumā Latvijas Nacionālā baleta mākslinieki izrādīs jaunus horeogrāfiskus darbus un fragmentus no savām sapņu lomām.

Biļetes var iegādāties LNOB kasē un internetā

 

 
Ritināt uz augšu