24. oktobrī sākas biļešu tirdzniecība uz izrādēm janvārī un februārī

24. oktobrī Latvijas Nacionālā opera un balets sāk biļešu tirdzniecību uz izrādēm 2018. gada janvārī un februārī.

15. februārī pirmizrādi piedzīvos Igora Stravinska operas “Izvirtības hronika” (The Rake’s Progress) jauniestudējums, ko veidos muzikālais vadītājs un diriģents Jānis Liepiņš un režisore Margo Zālīte. “Izvirtības hronika” ir stāsts par kādu Tomu Reikvelu, kurš pamet Annu Trulovu Londonas izpriecu dēļ. Par Toma sabiedroto kļūst Niks Šedovs, kurš izrādās pats Nelabais... Opera pirmoreiz iestudēta 1951. gadā Teatro La Fenice Venēcijā, un iedvesmu tai Stravinskis varētu būt guvis 1947. gadā kādā izstādē Čikāgā, kur bija apskatāmi 18. gadsimta mākslinieka Viljama Hogārta astoņi zīmējumi un gravīras ar nosaukumu “Kāda dīkdieņa piedzīvojumi”. “Izvirtības hronika” Latvijā tiks iestudēta pirmo reizi.

3. februārī vienīgo reizi šajā sezonā būs iespēja noskatīties Džuzepes Verdi operu “Makbets. Galvenajās lomās būs pirmizrādes sastāvs – izcilie solisti Tatjana Melņičenko un Vladislavs Suļimskis.

No 27. februāra līdz 1. martam Igaunijas un Latvijas simtgades svinību ietvaros notiks abu valstu Nacionālās operas un baleta apmaiņas viesizrādes. Igaunijas Nacionālā opera Latvijas skatītājiem piedāvās un Eduarda Tubina baletu “Naudas gars” (27. februārī), svinīgu Galā koncertu (28. februārī) un Paula Hindemita operu “Kardijaks” (1. martā).

Biļešu tirdzniecība uz koncertu “Trīs Osokini operā: jaunā programma” tiks izsludināta atsevišķi.

Biļetes var iegādāties LNO un “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā
Ritināt uz augšu