Izvēlne
EN

Johans Šinklers

Zviedru bass JOHANS ŠINKLERS ir studējis Stokholmas universitātes Operas koledžā, un kļuvis par pieprasītu basu un aktieri. Viņš ir uzstājies visos svarīgākajos Zviedrijas opernamos - Gēteborgas operā, Stokholmas Karaliskajā operā, Malmes muzikālajā teātrī, Stokholmas Tautas operā un Norrlandsoperan Ūmeo.

Gēteborgas operā Johans Šinklers izpildīja titullomu Bēlas BartokaHercoga Zilbārža pilī un Dālandu Riharda Vāgnera Klīstošajā holandietī. Tautas operā viņš ir dziedājis vairākas Mocarta lomas, tostarp Leporello Pētera Stormares augstu novērtētajā Dona Žuana iestudējumā, FigaroFigaro kāzās un donu Alfonso Cosi fan Tutte, kā arī Raimondu Gaetāno Doniceti Lucia di Lammermoor. 2006. gadā viņš Gēteborgas operā dziedāja Mazeto Davida Radoka iestudētajā Donā Žuanā.

2007. gada pavasarī Johans Šinklers debitēja Vermlandes operā, kur dziedāja Gurnemancu Vāgnera Parsifālā, un Komandoru Donā ŽuanāUlriksdāles Slottsteater Confidencen sadarbībā ar Tautas operu.

2007. gada rudenī viņš dziedāja Arturu Pītera Maksvela-Deivisa BākāMiras Bartovas režijā un atgriezās Tautas operā kā Kaspars Karla Marijas Vēbera Burvju strēlniekā. 2008.gada rudenī Johans Šinklers Vermlandes operā dziedāja Kolēnu augsti novērtētajā Pētera Konvičnija Bohēmasiestudējumā.

Dziedātāja nesenākās lomas ir Kolēns Bohēmā un Pogners Nirnbergas meistardziedoņos, kā arī citas lomas Gēteborgas operā. 2010. gada novembrī Johans Šinklers viesojās Leipcigas operā Kolēna lomā Bohēmā. 2010.gada rudenī viņš dziedāja Mefistofeļa lomu Faustā Tautas operā, bet 2011. gada pavasarī - Fafneru Nībelungu gredzenā Vermlandes operā.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu