Izvēlne
EN

Kārlis Kaupužs

Gaismu mākslinieks

KĀRLIS KAUPUŽS ir Latvijas Nacionālās operas un baleta gaismu mākslinieks kopš 2004. gada, jau kopš 1994. gada šajā teātrī veicis apgaismes elektriķa un gaismu mākslinieka asistenta pienākumus.

Latvijas Nacionālajā operā un baletā Kārlis Kaupužs veidojis gaismu režiju tādām baleta izrādēm kā Riekstkodis, Gaišais strauts, Sniegbaltīte un septiņi rūķīši, Žizele, Pelnrušķīte, Pusdārgakmeņi, Bahčisarajas strūklaka, Tango Plus. Ceļojumi, Apburtā princese, Bajadēra, Karlsons lido…, Raimonda, Pie zilās Donavas, Divi metri, Serenāde un citām. Kopā ar Latvijas Nacionālo baletu kā gaismu mākslinieks devies neskaitāmās viesizrādēs.

Kārlis Kaupužs veidojis gaismu režiju daudziem vērienīgiem baleta un simfoniskajiem Galā koncertiem, kā arī lieluzvedumiem, tostarp No zobena saule lēca, Dziesmu svētku vokāli simfoniskajam koncertam, mūziklam Nožēlojamie. Veidojis gaismu instalācijas brīvdabas gaismu festivālos Rīgā un Liepājā. Kārlis Kaupužs ir Starptautiskā Baltijas baleta konkursa tehniskais producents un gaismu mākslinieks.  Bijis gaismu mākslinieks arī uzvedumiem Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, Horvātijas Nacionālajā operā, Krasnojarskas operas un baleta teātrī.

 

Sezonas iestudējumi

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu