Izvēlne
EN

Johens Breiholcs

Dramaturgs

JOHENS BREIHOLCS dzimis Oldenburgā, Vācijā. Berlīnē sācis studēt literatūru, teātra vēsturi, muzikoloģiju un mākslas vēsturi, bet pēc gada pārcēlies uz Ņujorku, kur stažējies vairākos teātros, tostarp Metropolitan operā, kā arī strādājis par statistu uz šī teātra skatuves. Rakstījis žurnālam Opera News un kļuvis par izdevuma pastāvīgo autoru.

Pēc trīsarpus Ņujorkā pavadītiem gadiem viņš atgriezies Berlīnē, lai turpinātu un pabeigtu studijas. Vienlaicīgi Johens Breiholcs turpinājis strādāt kā žurnāla Opera News korespondents un mūzikas kritiķis.
 
Pabeidzis universitāti, iegūstot maģistra grādu literatūrā un teātra mākslā. Pēc dramaturga darba Berlīnē uzsācis sadarbību ar žurnālu Opernwelt, kļūstot par tā pastāvīgo autoru un ārštata redaktoru. 1997. gadā kļuvis par vācu dienas avīzes Die Welt autoru, kam sekoja šī izdevuma mākslas nodaļas redaktora darbs.
 
2002. gadā pārcēlies atpakaļ uz Ņujorku, Johens Breiholcs darbojās kā Eiropas mākslas un mūzikas izdevumu korespondents. Neskaitot Opera News, Opernwelt un Die Welt, Johens Breiholcs rakstījis arī LondonasOpera Now, The Wall Street Journal Europe, Cīrihes Musik & Theater un Minhenes Rondo žurnālam.
 
2004. gadā uzsācis darbu Ņujorkas aktieru atlases kompānijā NYIOP International kā jauno talantu - operdziedātāju meklētājs. No 2006. gada rudens līdz 2011. gada vasarai Johens Breiholcs bija LNO Starptautisko attiecību vadītājs. LNO viņš strādājis arī kā dramaturgs.

 

Sezonas iestudējumi

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu