Izvēlne
EN

Papildu izrādes "Mazulis ausās, mūziku klausās" un "Amāls un nakts viesi" decembrī un janvārī

No 14. novembra tirdzniecībā pieejamas papildu biļetes uz iestudējumiem jaunākajai auditorijai decembrī un janvārī – operu “Amāls un nakts viesi” un pasākumu “Mazulis ausās, mūziku klausās”.

Uz operas un baleta tematikai veltītiem koncertiem “Mazulis ausās, mūziku klausās” aicinām pašus jaunākos kultūras notikumu baudītājus – bērnus līdz četru gadu vecumam. Lai pirmā tikšanās ar Mocarta, Haidna, Bokarīni un daudzu citu izcilu skaņražu melodijām stīgu kvarteta izpildījumā noritētu jauki un omulīgi justos gan mazie, gan viņu vecāki, esam sarūpējuši milzīgu, polsterētu brīnumsegu, uz kuras mazuļi varēs brīvi ļauties emocijām un kustībai mūzikas ritmos, kā arī pateikt “čau!” segā izšūtajiem LNOB bērnu izrāžu populārākajiem varoņiem. Papildu “Mazulis ausās, mūziku klausās” pieejamas 10. decembrī, 7. un 15. janvārī. Biļete jāiegādājas katram skatītājam, neatkarīgi no vecuma!

14. un 15. janvārī aicinām uz Džana Karlo Menoti viencēliena operu bērniem “Amāls un nakts viesi”. Kādu nakti pie mazā Amāla un viņa mammas ierodas trīs zinātnieki – Baltazars, kurš ikdienā dzīvo melna marmora pilī, pilnā ar melnām panterām un baltām dūjām; Kaspars, kam pieder maģisku akmeņu lādīte, un Melhiors Es-Visu-Zinu-Labāk Baritons. Viņi dodas apciemot kādu bērnu mirdzošām acīm, kas reiz mīlestībā valdīšot pār pasauli. Šim bērnam klausot lauvas un ērgļi, un eņģeļi viņam dziedot miegadziesmas. Mamma saka, ka tādi ir visi bērni – mirdzošām acīm, tie valda, turot rokās savu vecāku sirdis. Arī Amāls ir bērns, kurš var izmainīt pasauli. Operu “Amāls un nakts viesi” veidojuši muzikālais vadītājs un diriģents Andris Veismanis, režisore un horeogrāfa Anta Priedīte, režisors Gundars Silakaktiņš, scenogrāfs Aigars Ozoliņš, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, gaismu mākslinieks Māris Sējāns un skaņu efektu māksliniece Zane Dombrovska.

Biļetes iespējams iegādāties LNO kasē, kā arī internetā.
Ritināt uz augšu