Izvēlne
ENRU

Koncerts “Trīs Osokini un draugi Operā” notiks 2021. gada 3. maijā

Koncerts “Trīs Osokini un draugi Operā”, kas 6. aprīlī nenotika ārkārtējās situācijas dēļ, notiks 2021. gada 3. maijā.

Par biļešu iegādi uz 2021. gada  3. maija koncertu tiks paziņots atsevišķi.

Tas būs īpašs vakars klaviermūzikas mīļotājiem, kurā kopā spēlēs visi trīs izcilie pianisti: tēvs, profesors Sergejs Osokins, un dēli, daudzu starptautisku konkursu laureāti un spilgti mūzikas interpreti Andrejs un Georgijs Osokini.

Koncerts, kas bija plānots 2020. gada 6. aprīlī, ir atcelts, un nauda par iegādātajām biļetēm tiks atmaksāta. Ja biļete pirkta ar bankas pārskaitījumu vai internetā www.bilesuparadize.lv, nauda par biļetēm tiks atmaksāta automātiski līdz 2020. gada 3. augustam. Ja biļete pirkta kasē, lūdzam aizpildīt naudas atmaksas formu vai vērsties Latvijas Nacionālās operas kasē vai jebkurā Biļešu Paradīzes kasē.

Trīs Osokini ir pianisma mākslas zīmols, viņi ir izcila vēriena virtuozi, klavierspēles pētnieki un dziļi mākslinieki, kuru radītās koncertprogrammas vienmēr ir svētki klaviermūzikas mīļotājiem. Sergejs Osokins un viņa dēli pasaules mūzikas arēnā ienākuši ar savu unikālo klavieru skanējumu. Viņus vieno dziļa, radoša un virtuoza muzikālo kompozīciju atklāsme. Katrs pieskāriens klavieru taustiņiem ir pārdomāts, izjusts un pārvērsts netveramās skaņu vibrācijās, kas aizskar klausītājus un atklāj mūzikas niansēto skanējumu. Visi trīs Osokinu dinastijas mūziķi ir saņēmuši Latvijas valsts augstāko apbalvojumu mūzikā – Lielo Mūzikas balvu.

Šis koncerts būs īpašs notikums, jo trīs Osokini savā programmā pirmo reizi tiksies ar draugiem mūzikā un kopā radīs neaizmirstamas muzikālas interpretācijas.  Koncerts ļaus iepazīt, cik spilgta individualitāte ir katrs no mūziķiem un reizē ar to - īpaši radītos pārlikumos un transkripcijās atklās trīs klavieru flīģeļu krāšņo skanējumu kopīgā saspēlē.

Koncerts Latvijas Nacionālās operas Lielajā zālē notiks ar nolaistu dzelzs priekškaru, radot unikālu akustiku kamermūzikas izpildīšanai.

 

 
Ritināt uz augšu