Izvēlne
ENRU

Naudas atmaksas pieteikums

Latvijas Nacionālā opera un balets pateicas saviem uzticamajiem skatītājiem par sapratni un pacietību. Nenotikušie pasākumi laika posmā no 2020. gada 13. marta līdz 18. jūnijam ir atcelti vai arī notiks no 2020. gada septembra līdz novembrim.

Atceltie pasākumi

Ar atcelto pasākumu sarakstu var iepazīties ŠEIT.  

  • Ja biļete pirkta ar bankas pārskaitījumu vai internetā www.bilesuparadize.lv*, naudas atmaksas pieteikumu nav nepieciešams aizpildīt - skatītājiem nauda par atcelto pasākumu biļetēm tiek atmaksāta automātiski.
  • Ja biļete pirkta kasē, lūdzam aizpildīt naudas atmaksas formu zemāk vai vērsties Latvijas Nacionālās operas kasē (darba laiks pieejams ŠEIT) vai jebkurā Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietā. Vienā elektroniskajā pieteikumā iespējams pievienot vairākas biļetes.

* gadījumā, ja e-biļetes iegādātas, apmaksājot tās ar dāvanu karti, lūdzam aizpildīt naudas atmaksas pieteikumu, piezīmēs norādot apmaksas veidu un konta numuru.

Ņemot vērā pastāvošos ierobežojumus, lūdzam izvērtēt nepieciešamību vērsties biļešu tirdzniecības vietās klātienē. Aicinām izmantot iespēju iesniegt pieteikumu elektroniski. Iesniegtie pieteikumi tiks pārbaudīti un neskaidrību gadījumā pirms naudas atgriešanas ar jums sazināsies.

Citi nenotikušie pasākumi

Skatītājiem, kas iegādājušies biļetes uz šiem pasākumiem, LNOB piedāvā:

  • mainīt biļetes uz tā paša vai jebkura cita nosaukuma izrādi 2020. gada septembrī, oktobrī vai novembrī LNOB kasē vai kādā no Biļešu paradīzes tirdzniecības vietām. Vēršam uzmanību, ka no 17. augusta biļetes uz izrādēm rudenī ir pieejamas brīvā tirdzniecībā visiem interesentiem.
  • saņemt naudas atmaksu, ja nevēlaties mainīt biļeti.

Ar rudens repertuāru biļešu maiņai var iepazīties ŠEIT.

 


KASĒ IZSNIEGTAS BIĻETES PARAUGS

 

Paldies! informācija veiksmīgi iesniegta.

Jūsu pieteikums naudas atmaksai ir saņemts. Pieteikums tiks apstrādāts mēneša laikā.
Ja Jums rodas jautājumi, lūdzu sazinieties ar LNOB biļešu administratoriem: e-pasts info@opera.lv, tel.nr. 67073777.

Paldies par sapratni un pacietību!
Uz tikšanos Latvijas Nacionālajā operā.
Doties uz sākumlapu

Personas dati

Norēķinu informācija

Norēķinu informācija

Biļešu numuri *

Lūdzam ierakstīt visu jums piederošo biļešu numurus

Biļetes faili *

Lūdzam pievienot skenētu biļeti vai tās foto .jpg, .pdf vai .png formātā Pievienot biļeti, kas saņemta e-pastā no Biļešu paradīzes .jpg, .pdf vai .png formātā

Cita informācija

Jūsu naudas atmaksas pieteikumā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu naudas atmaksu. Personas dati tiks glabāti divus gadus no pieteikuma iesniegšanas datuma. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets”.
Ritināt uz augšu