Izvēlne
EN

Izmaiņas novembra un decembra repertuārā

Cienījamie skatītāji!

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, laikā no 9. novembra līdz 6. decembrim Latvijas Nacionālās operas un baleta repertuārā ieplānotie pasākumi nenotiks. Daļa no tiem ir atcelti, bet daļa – pārcelti uz citu datumu. Novembrī ieplānotās pirmizrādes esam pārcēluši uz decembri, kas nedaudz ietekmē decembra repertuāru arī pēc ārkārtējās situācijas beigām.

ATCELTĀS IZRĀDES

Ja izrāde ir atcelta:

  • Skatītājiem, kas biļetes iegādājušies elektroniski, nauda tiks atmaksāta automātiski;
  • Skatītājiem, kas biļetes pirkuši kasē, lūdzam vērsties Latvijas Nacionālās operas kasē vai jebkurā Biļešu Paradīzes kasē vai aizpildīt naudas atmaksas formu šeit. Vienā elektroniskajā pieteikumā iespējams pievienot vairākas biļetes.

PĀRCELTĀS IZRĀDES

Izrādes Divi metri (21.11., 22.11. ) un Simons Bokanegra (27.11., 29.11., 01.12., 03.12.) tiek pārceltas uz noteiktiem datumiem decembrī. Iepriekš iegādātās biļetes BŪS derīgas, sēdvietas netiks mainītas.

Biļetes un izrādēm Riekstkodis (05.12.), Traviata (06.12.) un Sikspārnis (22.12.) iespējams mainīt uz noteiktiem datumiem decembrī (skat. sarakstu) Latvijas Nacionālās operas un baleta kasē vai jebkurā Biļešu paradīzes kasē. Iepriekš iegādātās biļetes uz mainītajiem datumiem NEBŪS derīgas.

Ja apmeklēt izrādi mainītajā datumā nevēlaties, iespējams nodot biļetes un saņemt naudas atmaksu:

  • vēršoties Latvijas Nacionālās operas kasē vai jebkurā Biļešu paradīzes kasē vai
  • aizpildot elektronisko naudas atmaksas formu šeit. Vienā elektroniskajā pieteikumā iespējams pievienot vairākas biļetes.

 

Pateicamies saviem uzticīgajiem skatītājiem par sapratni un pacietību! Vēlam labu veselību!
Ritināt uz augšu