Izvēlne
ENRU

Izmaiņas novembra repertuārā!

Mīļie skatītāji! Vispirms gribam pateikt milzīgu paldies par atbalstu un sapratni, kuru esam saņēmuši. Šis nenoteiktais laiks mums visiem nesis izmaiņas ikdienas dzīvē. Arī Latvijas Nacionālā opera un balets nav izņēmums, esam veikuši izmaiņas LNOB novembra repertuārā.

ATCELTAS operas izrādes “Spēlēju, dancoju” 4., 11. un 14. novembrī, opera "Dons Paskvāle" 6. novembrī un kamermūzikas koncerts “Sapnī” 14. novembrī

Šo pasākumu apmeklētājiem tiks atgriezta par biļetēm samaksātā nauda. Naudas atmaksas kārtība:

  • Skatītājiem, kas biļetes iegādājušies elektroniski, nauda tiks atmaksāta automātiski.
  • Skatītājiem, kas biļetes pirkuši kasē, lūdzam vērsties Latvijas Nacionālās operas kasē vai jebkurā Biļešu Paradīzes kasē vai aizpildīt naudas atmaksas formu šeit. Vienā elektroniskajā pieteikumā iespējams pievienot vairākas biļetes.

PĀRCELTS austriešu basa GINTERA GROISBEKA SOLOKONCERTS no 30. novembra uz svētdienu, 22. novembri

Izmaiņas veiktas saistībā ar izmaiņām mākslinieka radošajos plānos. Iegādātās biļetes ir derīgas, un sēdvietas saglabājas nemainīgas. Ja koncertu 22. novembrī apmeklēt nevarat, līdz 10. novembrim lūdzam pieteikt naudas atmaksu iepriekš minētajā kārtībā.

SAMAZINĀTS vietu skaits

Jaunākās izmaiņas Ministru Kabineta noteikumos paredz ierobežot cilvēku skaitu pasākumu norises vietās, tāpēc izrādes novembrī varēs apmeklēt tikai 300 skatītāji. Diemžēl tas nozīmē smagu lēmumu par jau nopirktu vietu anulēšanu.

Novērtējot mūsu apmeklētāju lojalitāti, esam pieņēmuši lēmumu vietu samazinājumu veikt atbilstoši biļetes iegādes laikam, dodot iespēju noskatīties izrādi tiem skatītājiem, kuri biļetes bija iegādājušies pirmie. Ar biļešu īpašniekiem, kuru vietas tiks anulētas, mēs sazināsimies individuāli. Anulēto biļešu īpašniekiem tiks atgriezta par biļetēm samaksātā nauda. Ar smagu sirdi apzināmies, ka šajā situācijā nav iespējams ideāls risinājums, tāpēc lūdzam būt saprotošiem.

Naudas atmaksas kārtība:

  • Skatītājiem, kas biļetes iegādājušies elektroniski, nauda tiks atmaksāta automātiski.
  • Skatītājiem, kas biļetes pirkuši kasē, lūdzam vērsties Latvijas Nacionālās operas kasē vai jebkurā Biļešu Paradīzes kasē vai aizpildīt naudas atmaksas formu šeit. Vienā elektroniskajā pieteikumā iespējams pievienot vairākas biļetes.

IZVEIDOTA grupa biļešu maiņai

Saprotam, ka COVID-19 radītie ierobežojumi var ietekmēt arī kultūras baudīšanas plānus – vieniem pasākuma apmeklējums kļuvis neiespējams, turpretī citiem mainīgo ierobežojumu dēļ anulēta vieta uz ļoti gaidītu operas vai baleta izrādi. Esam izveidojuši Facebook grupu OPERAS UN BALETA BIĻEŠU MAIŅA, kas kalpo kā platforma apmeklētāju savstarpējai saziņai. Ja jūsu rīcībā ir biļetes, ko neplānojat izmantot, ziņojiet Facebook grupā, dodot iespēju citam!

 
Ritināt uz augšu