Izvēlne
ENRU

Aktuālākā informācija biļešu īpašniekiem

Latvijas Nacionālā opera un balets pateicas saviem uzticamajiem skatītājiem par sapratni un pacietību. Daļa nenotikušo pasākumu laika posmā no 2020. gada 13. marta līdz 18. jūnijam tiek atcelti, bet daļa notiks laikā no 2020. gada septembra līdz novembrim.

ATCELTIE PASĀKUMI

 

Skatītājiem par atcelto pasākumu biļetēm tiks veikta naudas atmaksa:

 • Ja biļete pirkta ar bankas pārskaitījumu vai internetā www.bilesuparadize.lv*, nauda par atcelto pasākumu biļetēm tiks atmaksāta automātiski – naudas atmaksas pieteikumu nav nepieciešams aizpildīt.
 • * gadījumā, ja e-biļetes iegādātas, apmaksājot tās ar dāvanu karti, lūdzam aizpildīt naudas atmaksas pieteikumu, piezīmēs norādot apmaksas veidu un konta numuru.
 • Ja biļete pirkta kasē, lūdzam aizpildīt naudas atmaksas formu vai vērsties Latvijas Nacionālās operas kasē vai jebkurā Biļešu Paradīzes kasē. Vienā elektroniskajā pieteikumā iespējams pievienot vairākas biļetes.

Ņemot vērā pastāvošos ierobežojumus, lūdzam izvērtēt nepieciešamību vērsties biļešu tirdzniecības vietās klātienē. Aicinām izmantot iespēju iesniegt pieteikumu elektroniski.

 

PĀRĒJIE NENOTIKUŠIE PASĀKUMI

 

Pārējie nenotikušie pasākumi Lielajā zālē ir ieplānoti laika posmā no 2020. gada septembra līdz novembrim.

Skatītājiem, kas iegādājušies biļetes uz šiem pasākumiem, LNOB piedāvā:

 • mainīt biļetes uz jebkura nosaukuma izrādi 2020. gada septembrī, oktobrī vai novembrī;
 • saņemt naudas atmaksu, ja nevēlaties mainīt biļeti.

Ar rudens repertuāru biļešu maiņai var iepazīties ŠEIT.

 

BIĻEŠU MAIŅA

 • Gan kasē pirktās, gan elektroniskās biļetes var apmainīt uz tā paša vai cita nosaukuma izrādi LNOB kasē vai kādā no Biļešu paradīzes tirdzniecības vietām. 

NAUDAS ATMAKSA

 • Biļetes pirktas kasē. Ja biļetes maiņai vairs nav pieejamas, vai nevēlaties apmeklēt nevienu no piedāvātajiem pasākumiem, naudas atmaksa tiek veikta LNOB vai jebkurā Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietā vai elektroniski, aizpildot naudas atmaksas pieteikuma formu.
 • Biļetes pirktas elektroniski. Ja biļetes maiņai vairs nav pieejamas, vai nevēlaties apmeklēt nevienu no piedāvātajiem pasākumiem, naudas atmaksai jāpiesakās elektroniski, aizpildot naudas atmaksas pieteikuma formu, vai vēršoties LNOB kasē.

Lūdzam ņemt vērā:

 • saistībā ar pulcēšanās ierobežojumiem pieejamo vietu skaits pasākumos būs samazināts;
 • mainot biļetes, lūgsim katra apmeklētāja un viņa līdznācēja kontaktinformāciju. Informāciju LNOB uzglabās vienu mēnesi, lai nepieciešamības gadījumā to varētu nodot Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) rīcībā;
 • rekomendējam lietotnes Apturi Covid lejupielādi.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mūsu biļešu administratoriem: info@opera.lv; +371 67 073 777

 

 

 
Ritināt uz augšu