Izvēlne
EN

Rafaele Sepe

Tenors

RAFAELE SEPE dzimis Neapolē un absolvējis San Pietro a MaiellaNeapoles konservatoriju, pēc tam turpinājis studijas Jeilas Universitātē. Studiju laikā dziedājis tenora partijas L.van Bēthovena 9.simfonijā ar Jeilas orķestri Philharmonia, bet ar New Haven Symphony uzstājies Mākslas un ideju festivālā. Rafaele Sepe piedalījies deviņu operu sērijā Milānā, kas tapa sadarbībā ar Jeilas Operu, dziedot Luidži lomu Dž.Pučīni "Triptihā".

Pēc tam atgriezies ASV, Rafaele Sepe debitējis Rūdolfa lomā Dž.Pučīni operā "Bohēma" Konektikutas Operā, bet vēlāk arī Misisipi Operā. Pēc panākumiem šajā lomā viņš pēc Konektikutas Operas aicinājuma 2007.gadā atgriezās Pinkertona lomā operā Madama Butterfly. 2007.gadā viņš viesojies arī Filadelfijas Vokālo mākslu akadēmijā Alfredo lomā Dž.Verdi operā "Traviata", Donello lomā O.Respīgi operā "Liesma" un Edgardo lomā G.Doniceti operā "Lucia di Lammermoor".

2007.gadā Rafaele Sepe kļuva par Plasido Domingo konkursa Operaliafinālistu, bet 2009.gadā saņēmis pirmo prēmiju Starptautiskajā konkursāRitorna Vincitor Itālijā. 2009.gadā uzvarējis Teatro Borgatti di Centokonkursā un ieguvis otro vietu Ravello Festivāla konkursā.

2008.gadā Rafaele Sepe debitēja Eiropā, Boloņas Teatro Comunale, Rudžēro lomā Dž.Pučīni operā "Bezdelīga" Hosē Kuras un maestro Roberto Polastri vadībā. Šo lomu viņš dziedājis arī ar Milānas Džuzepes Verdi Simfonisko orķestri un diriģentu Džuzepi Gracioli. 2010.gadā Rafaele Sepe kluva par Boloņas Pilsētas teātra Scuola dell'Operadalībnieku, atveidojot dona Hozē lomu Ž.Bizē operā "Karmena", kas guva plašu atzinību.

Drīzumā Rafaele Sepe dziedās neapoliešu dziesmu koncertu  Neapoliešu dziesmu festivālā Rivadelgardā un Kavaradosi lomu Dž.Pučīni operā "Toska" ar Alberto Veronēzi pie diriģenta pults.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu