Izvēlne
EN

Džamilja Kaizere

Mecosoprāns

DŽAMILJA KAIZERE dzimusi Vupertālē, Vācijā, un studējusi Detmoldas Mūzikas augstskolā pie Mehtildes Bēmes un Karolīnas Tomasas. Jau pirmajos studiju gados piedalījusies vairākos Detmoldas un Minsteres operteātru iestudējumos.

Viņa ir Vācu tautas studiju fonda un Riharda Vāgnera fonda stipendiāte un Bergheimas vokālā prēmijas ieguvēja. Studijas beigusi ar Karmenas lomu ikgadējā augstskolas iestudējumā Detmoldas operteātrī un ar izcilību nokārtojusi koncerteksāmenu.

2015. gadā apbalvota kā daudzsološākā Austrijas jaunā soliste par savu darbu operas “Favorīte” iestudējumā.

Līdz 2017. gada vasarai Džamilja Kaizere ir Grācas Operas māksliniece, kur viņa dzied tādas lomas kā Orlovskis (“Sikspārnis”), Kerubīno (“Figaro kāzas”), Zībelis (“Fausts”), Ģimnāzists (“Lulū”), Polīna (“Pīķa dāma”), Romeo (“Kapuleti un Monteki”), Magdalēna (“Nirnbergas meistardziedoņi”), Elizabete (“Marija Stjuarte”), Leonora (“Favorīte”), Hedviga (“Vilhelms Tells”), Arsamens (“Kserkss”), Brigita (“Mirusī pilsēta”), Karmena u. c. 2017. gadā viņas lomu sarakstam pievienojas arī Brangena (“Tristāns un Izolde”) un Adalžiza (“Norma”). Džamilja Kaizere dzied solo partijas tādos opusos kā L. van Bēthovena Devītā simfonija,  Dž. Rosīni Mazā svinīgā mesa, J. S. Baha un A. Vivaldi pasijas un oratorijas, E. Elgāra “Jūras ainavas” u.c.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu