Izvēlne
ENRU

Videofilma "Burvju durtiņas Operā". Skatieties šeit!

No 8. novembra piedāvājam iespēju tiešsaistē noskatīties videofilmu "Burvju durtiņas Operā"! 

Biļetes šim tiešsaistes pasākumam pieejamas www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena ir EUR 7. Veicot pirkumu, e-pastā saņemsiet biļeti, kurā redzama saite uz ierakstu un pieejas kods. Pēc pieejas koda aktivizēšanas, ieraksts būs pieejams 72 stundas, kuru laikā to var skatīties neierobežotu reižu skaitu. 

Biļetes var iegādāties ŠEIT.

“Burvju durtiņas Operā” piemērotas skatītājiem no trīs līdz divpadsmit gadu vecumam.

 

Koncertfilma “Burvju durtiņas Operā” ar komponista Arvīda Žilinska populāro melodiju starpniecību jaunākos skatītājus iepazīstinās ar operas aizkulisēm, vedot uz šuvēju un dekorāciju darbnīcu, grimētavu, baleta zāli, orķestra bedri un citām vietām Operas ēkā.

Dažādos tēlos iejūtas operdziedātāji Ilona Bagele, Inga Šļubovska-Kancēviča, Laura Bulava, Evija Martinsone, Krišjānis Norvelis, Kalvis Kalniņš, Rihards Millers, Juris Ādamsons, flautists Miks Vilsons, koncertmeistare Ilze Ozoliņa un baletdejotājs Māris Spriņģis. Viņu interpretācijā skan Arvīda Žilinska bērnu dziesmas un stāsti par izrāžu tapšanu. Filmā būtiska nozīme ir 3D animācijai.

“Burvju durtiņas Operā” veido režisore Elita Bukovska, videomāksliniece Zane Zelmene, operators Uģis Ezerietis, muzikālā vadītāja Ilze Ozoliņa, kostīmu māksliniece Kristīne Jurjāne, tekstu autore Laura Leimane, skaņu režisori Krišs Veismanis un Klāvs Siliņš.

Decembrī “Burvju durtiņas Operā” pārtaps arī koncertizrādē, kas būs skatāma LNOB Jaunajā zālē. 
Ritināt uz augšu