Skolēniem atlaides uz operu “Iemūrētie” 14. martā

Skolēniem piedāvājam iegādāties biļetes ar 30% atlaidi uz Ērika Ešenvalda operas “Iemūrētie” izrādi 14. martā. Pie ieejas zālē lūdzam uzrādīt skolēnu apliecību. 30% atlaidi skolēns var saņemt sev un vienam līdznācējam. Biļetes var iegādāties jebkurā “Biļešu Paradīzes” kasē.

Pie ieejas zālē lūdzam uzrādīt skolēnu apliecību. 30% atlaidi skolēns var saņemt sev un vienam līdznācējam. Biļetes var iegādāties jebkurā “Biļešu Paradīzes” kasē.

Ērika Ešenvalda “Iemūrētie” ir opera par bibliotēkas uzcelšanu un upuri, bez kura nav iespējams radīt neko patiesi lielu - mūslaiku leģenda, kuras avoti ir dažādu Eiropas tautu folklora un mūsdienu Latvijas sabiedrība. Šā stāsta varoņi ir mākslinieki un mūrnieki, bibliotekāri un politiķi, viņu mīlestība un nodevība, ticība un pienākums. Operas pamatā ir Ineses Zanderes ideja un dzejā rakstītais oriģināllibrets. Iestudējumu veidojuši režisore Laura Groza-Ķibere, scenogrāfs Andris Freibergs, kostīmu māksliniece Kristīne Pasternaka. Iestudējums nominēts Lielajai mūzikas balvai 2016 kategorijā "Gada uzvedums".

14. marta izrādi diriģēs Kaspars Ādamsons, galvenajās lomās Inga Šļubovska-Kancēviča, Laura Grecka, Raimonds Bramanis un Jānis Apeinis.
Ritināt uz augšu