Izvēlne
ENRU

Sezonas grāmata 2019/2020 – Viss sākas ar notīm

Iznākusi Latvijas Nacionālās operas un baleta 2019./ 2020. gada sezonas grāmata, kurā aicinām iepazīties gan ar šīs sezonas jauniestudējumiem, gan arī ar koncertiem un repertuāra izrādēm. 

Turpinot iepriekšējā sezonā iesākto tēmu par mūsu operas bagātīgo vēsturi, šī sezonas grāmata ir veltīta operas nošu bibliotēkai, kurā atrodams plašs izdevumu klāsts no dažādiem gadsimtiem un neskaitāmām izrādēm un koncertiem. Gadiem ilgi lietotās notīs atrodami dažādi zīmējumi – gan kādā garākā pauzē radītas karikatūras un joki, gan operu un baletu ilustrācijas, gan darba procesa skices. Notīs neizpaliek arī ieraksti par  Latvijas un operas vēsturē nozīmīgiem notikumiem. Rokraksta un nošu smalkās līnijas veido īpašus mākslas darbus, kurus varam aplūkot 2019./2020. gada sezonas grāmatas lappusēs.

Lasītājus gaida arī pārsteigumi - Latvijas Nacionālā opera un balets sadarbībā ar papildinātās realitātes aplikāciju Overly atdzīvina tēlus grāmatā publicētajos mūziķu zīmējumos, lūkojoties uz tiem caur aplikāciju. Animācijas veidojis mākslinieks Pēteris Masļenčenko. Lejupielādējiet šo bezmaksas aplikāciju jūsu viedtālrunī, noskenējiet zīmējumu un baudiet animāciju un mūziku!

Izrāžu apmeklētājiem sezonas grāmatas ierobežotā skaitā pieejamas bez maksas. LNO kasēs tirdzniecībā no 05.09.2019.

 
Ritināt uz augšu