Izvēlne
ENRU

Sākas biļešu tirdzniecība uz izrādēm novembrī un decembrī, kā arī Gadumijas koncertu Operā

Biļešu tirdzniecība uz Latvijas Nacionālās operas un baleta izrādēm un koncertiem novembrī un decembrī sāksies 21. septembrī plkst. 10.00. Plašajā un daudzveidīgajā repertuārā sev piemērotu piedāvājumu atradīs gan operas, gan baleta cienītāji, gan klasisku, gan laikmetīgu iestudējumu mīļotāji.

Gada nogalē no 28. decembra līdz 2. janvārim aicinām uz vienu no skatītāju iemīļotākajiem notikumiem – Gadumijas koncertu Operā, kas atkal dzirkstīs kā šampanietis. Svētku noskaņas skatītājiem radīs arī Pētera Čaikovska baleta “Riekstkodis” izrādes un Džoakīno Rosīni jautrā drāma pieaugušajiem “Pelnrušķīte”.  

5. decembrī Beletāžas zālē notiks koncerts "Jūlija Vasiļjeva un Māris Skuja programmā Garūta. Rahmaņinovs". Soprāna Jūlijas Vasiļjevas un pianista Māra Skujas interpretācijās koncertā izskanēs Lūcijas Garūtas solodziesmas un Sergeja Rahmaņinova romances.

19. decembrī pirmo reizi skatītāju vērtējumam tiks nodota koncertizrāde “Burvju durtiņas Operā”, kas paredzēta bērniem vecumā no trim līdz desmit gadiem. Izrādes varoņi – lācis Tanheizers, žurka Aurora, suņi Zigfrīds un dons Žuans, kaķenīte Odīlija, kaķis Figaro, lapsiņa Mizeta, melnais suns Makbets un tante Turandota – ar komponista Arvīda Žilinska populāro bērnu dziesmu starpniecību jaunākos skatītājus iepazīstinās ar operas aizkulisēm, ļaujot ielūkoties šuvēju un dekorāciju darbnīcās, grimētavā, baleta zālē, orķestra bedrē un citviet. Iestudējumu veido režisore Elita Bukovska, videomāksliniece Zane Zelmene, tekstu autore Laura Leimane, izmantoti Kristīnes Jurjānes veidotie kostīmi. “Burvju durtiņas Operā” notiks Jaunajā zālē. Iestudējums tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Aicinām jūs iepazīties ar novembra  un decembra repertuāra kalendāru!

Biļetes var iegādāties LNOB un “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā

Lai sniegtu iespēju baleta “Riekstkodis” izrādes apmeklēt ģimenēm ar bērniem, izrādes 4., 12., 19. un 23. decembrī pulksten 12.00 tiks izrādītas “dzeltenajā drošības līmenī” – visiem skatītājiem, kas vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju, pārslimošanu vai negatīvu testa rezultātu.

Tāpat “dzeltenajā drošības līmenī” tiks rādīta koncertizrāde jaunākajiem skatītājiem “Burvju durtiņas Operā”, kas notiks 19. decembrī.

Visas pārējās izrādes un koncerti novembrī un decembrī notiks “zaļajā drošības līmenī”, uzrādot Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju vai pārslimošanu.

Ar Covid-19 drošības noteikumiem aicinām iepazīties šeit.
Ritināt uz augšu