Sākas biļešu tirdzniecība uz izrādēm augustā un septembrī

28. martā sākas biļešu tirdzniecība uz Latvijas Nacionālās operas un baleta izrādēm augustā un septembrī.

No 14. augusta, kā ierasts, piedāvāsim vasaras izrādes, to ietvaros varēs noskatīties operas “Traviata”, “Karmena”, “Jevgeņijs Oņegins”, kā arī baletus “Pērs Gints”, “Bolero…”, “Gulbju ezers”, “Pie zilās Donavas” un “Apburtā princese”.

7. septembrī Latvijas Nacionālā opera un balets sāks jauno sezonu ar svinīgu Galā koncertu, kurā piedalīsies gan iemīļoti pašmāju operas un baleta solisti, gan izcili viessolisti, kā arī Latvijas Nacionālā baleta mākslinieki, Latvijas Nacionālās operas koris un orķestris. Skatītājiem būs iespēja atskatīties uz iepriekšējo sezonu izcilākajām virsotnēm, kā arī gūt ieskatu jaunās sezonas iestudējumos.

28. septembrī pirmizrādi piedzīvos Zigmara Liepiņa opera ar Kaspara Dimitera libretu "Turaidas Roze"  -  jauna, muzikāli un dramaturģiski pārveidota redakcija operai "No rozes un asinīm". Tas ir vēstījums par 1620. gada notikumiem, kuros iesaistītie varoņi turpina būt dzīvi savās kaislībās, rosinot diriģentu Mārtiņu Ozoliņu un režisori Ināru Slucku parādīt šo melodisko drāmu kā pārlaicīgu leģendu par Maijas mīlestību un uzticību. Radošajā komandā strādā scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Jolanta Rimkute, gaismu mākslinieks Damirs Ismagilovs, video mākslinieks -8, horeogrāfe Elita Bukovska un dramaturgs Mikus Čeže.

Biļetes var iegādāties Latvijas Nacionālās operas un "Biļešu Paradīzes" kasēs, kā arī internetā.
Ritināt uz augšu