Romantiska pēcpusdiena ar "Trio Opera" 24. martā

24. martā pulksten 15.00 Latvijas Nacionālās operas Beletāžas zālē notiks kamermūzikas koncerts “Romantiska pēcpusdiena ar Trio Opera”.  Koncertā piedalīsies Svetlana Okuņa (vijole), Inga Sunepa (čells) un Juris Žvikovs (klavieres). Koncertu vadīs Liene Jakovļeva.

Romantisks, romantika, romantisms – ar to bieži apzīmējam emocionalitāti, jūtu pacilātību, sapņainību, kaislību. Mūzikā ar romantismu saistīts vesels laikmets. Tam pieskaitāmi daudzi mūzikas šedevri. Baudīt dažus no tiem piedāvās programma “Romantiska pēcpusdiena operā ar Trio Opera”.

“Mēs ļoti gribējām spēlēt klasiku, 19. gadsimta nogales romantiķu mūziku. Līdz šim visas mūsu koncertprogrammas bijušas saistītas ar latviešu mūziku vai jaundarbiem, bet šoreiz vēlējāmies atgriezties pie klasikas. Atmosfēra sestdienas pēcpusdienā Beletāžas zālē ir kā radīta romantiskai mūzikai. Mūsu izvēle ir Pētera Čaikovska “Ģadalaiku” daļas “Aprīlis” un “Maijs”, jo tuvojas pavasaris, Roberta Šūmaņa “Fantāzijskaņdarbi”, Edvarda Grīga “Sonāte vijolei un klavierēm” un Antonīna Dvoržāka trio “Dumkas,” par koncerta ieceri stāsta Inga Sunepa.

Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 
Ritināt uz augšu