Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas audzēkņu koncerts 30. maijā

Šā gada 30. maijā īpašs notikums būs ikgadējais Rīgas horeogrāfijas vidusskolas izlaiduma audzēkņu koncerts uz Latvijas Nacionālās operas Lielās skatuves. Savu talantu un varēšanu skatītājiem apliecinās jauni klasiskā baleta dejotāji! Jau tradicionāli koncertu bagātinās III starptautiskā Baltijas baleta konkursa uzvarētāji - Rīgas horeogrāfijas vidusskolas un Berlīnes valsts baletskolas absolventi.   

Šogad Rīgas horeogrāfijas vidusskolu absolvē Teiksma Emanuela Markovska, Krista Veide, Varvara Lozovan un Sofija Aksenova, pedagogu Jūlijas Gurvičas un Mariana Butkeviča vadībā. 

Koncerta programmā iekļauti interesanti un daudzveidīgi dejojumi! 

Skatītāji redzēs klasiskos pas de deux, pas de trois un pas de quatre no baleta zelta mantojuma - H. Levenskjolda “Silfīdas” P. Čaikovska „Apburtās princeses”, L. Delība “Kopēlijas”, A. F. Herolda “Veltīgās uzmanības” un Č. Punji “Zirdziņa  kuprainīša”. Jaunāko, vidējo un vecāko klašu audzēkņu izpildījumā publikas vērtējumam tiks sniegtas oriģinālas klasiskās un laikmetīgas dejas  horeogrāfijas, kas radītas ciešā sadarbībā ar skolas pedagogiem.

Ar savu izteiksmīgo un pārliecinošo sniegumu skatītājus iepriecinās arī Berlīnes valsts baletskolas audzēkņi, II starptautiskā Baltijas baleta konkursa balvu ieguvēji Indra Starks, Matheus Vaz Guimaraes, kā arī Stīne Kristapsone. 

Biļetes var iegādāties LNO un "Biļešu Paradīzes" kasēs, kā arī internetā.
Ritināt uz augšu