Pavasara repertuāru papildina "Opercussion" un "Parole:BBB"

Pēc skatītāju pieprasījuma esam repertuārā iekļāvuši koncertu Opercussion 27. maijā 15.00 un Parole: BBB 4. jūnijā 18.00 un 19.30.

Opercussion ir atraktīvs koncerts, kurā piedalās Latvijas Nacionālās operas simfoniskā orķestra sitaminstrumentu grupas mūziķi Ivo Krūskops, Ivars Kalniņš, Uģis Krūskops, Edgars Vaivods, Ernests Mediņš, Elvijs Endelis.

Uz skatuves – visi klasiskie orķestra sitaminstrumenti, bungu komplekts un perkusijas. Repertuārs – viss operas zelta fonds no uvertīrām un koriem līdz ārijām, savdabīgi atspoguļojot arī Latvijas Nacionālās operas repertuāru. Līdzās Bizē Karmenai, Verdi TrubadūramRigoletoTraviatai un Nabuko, Pučīni Turandotai un Bohēmai, Rosīni Seviljas bārddzinim, Mocarta Figaro kāzām, Čaikovska Jevgeņijam Oņeginam un Vāgnera mūzikas svītai – arī daži “viesi”, kas gan nav sveši mūsu Baltajam namam, ja lūkojamies vēsturē: Ofenbaha Hofmaņa stāsti, Maskanji Zemnieka gods, Arvīda Žilinska Zelta zirgs un Jāņa Mediņa Uguns un nakts.

Biļetes uz Opercussion var iegādāties Latvijas Nacionālās operas un “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā

Parole: BBB ir aizraujošs baleta burziņš bērniem, ģimenēm un skolēnu grupām Latvijas Nacionālā baleta treniņu zālē. Ne meitenes, ne zēni šeit nesēž dīkā – mūsu jauno baleta mākslinieku vadībā viņi iepazīst un izmēģina baletam raksturīgās kāju un roku pamatpozīcijas, soļus un kustības, visi kopā iestudē nelielu klasiskās dejas epizodi, kā arī pielaiko kostīmus un iemēģina rekvizītus no baleta izrādēm. Pasākums domāts bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Apģērbs: ērtas, fiziskām aktivitātēm piemērotas drēbes; vingrošanas čībiņas obligātas.

Biļetes uz Parole:BBB var iegādāties Latvijas Nacionālās operas un “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā
Ritināt uz augšu