Izvēlne
ENRU

Par COVID-19 sertifikātu nepieciešamību LNOB pasākumu apmeklējumam

Pirms biļešu iegādes un pasākumu apmeklējuma Latvijas Nacionālajā operā un baletā aicinām iepazīties ar apmeklējuma nosacījumiem, kas attiecas uz COVID-19 sertifikātu izmantošanu.  

Atbilstoši valstī noteiktajiem ierobežojumiem, Latvijas Nacionālā opera un balets piedāvā apmeklēt pasākumus divos drošības līmeņos:

Bez maskām

Uzrādot derīgu COVID-19 sertifikātu, pasākumu iespējams apmeklēt tikai personām, kuras veikušas pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojušas COVID-19. Pasākuma laikā sejas maskas nav nepieciešamas un netiek ievērota distance.

Ar maskām

Uzrādot derīgu COVID-19 sertifikātu, pasākumu iespējams apmeklēt personām, kuras veikušas pilnu vakcinācijas kursu, pārslimojušas COVID-19 vai saņēmušas laboratoriski apstiprinātu testa rezultātu. Pasākumā laikā jālieto sejas maskas un jāievēro 2m distance.

 

Pasākumiem, kas paredzēti visai ģimenei, tiek piemērots drošības līmenis “Ar maskām”.

Lai uzzinātu katra pasākuma apmeklējuma nosacījumus, aicinām iepazīties ar pasākumu programmu Latvijas Nacionālās operas un baleta mājaslapas www.opera.lv sadaļā “Kalendārs” vai vietnē www.bilesuparadize.lv.

Lai pasākumus varētu apmeklēt ārvalstu viesi, nepieciešams uzrādīt Eiropas Savienības digitālo COVID-19 sertifikātu. Ārpus Eiropas Savienības izsniegtie sertifikāti netiks pieņemti.


Iespēja lejuplādēt COVID-19 sertifikātu un saņemt informācija par tā lietošanu iespējama vietnē www.covid19sertifikats.lv.

Aicinām arī iepazīties ar organizētu publisku kultūras pasākumu apmeklējuma nosacījumiem Latvijā – ŠEIT.
Ritināt uz augšu