Izvēlne
EN

Latvijas Nacionālās operas un baleta skatītājiem 50% atlaide autostāvvietā "Jēkaba Arkāde"

Priecīga ziņa skatītājiem, kas uz Latvijas Nacionālās operas un baleta izrādēm dodas ar auto! Izrādes apmeklējuma dienā SIA "EuroPark Latvia" piedāvā 50% atlaidi transportlīdzekļa īstermiņa novietošanai autostāvvietā "Jēkaba Arkāde" Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 8. 

Autostāvvieta, kas atrodas 600m no Latvijas Nacionālās operas, par īpašo cenu pieejama ne ātrāk kā 2 stundas pirms izrādes līdz tās pašas dienas plkst. 23.59. Lai saņemtu atlaidi, autostāvvietas norēķinu automātā nepieciešams noskenēt EuroPark QR kodu no operas biļetes vai kupona, ko iespējams saņemt, apmeklējot izrādi vai iegādājoties biļeti kasē. 

Uzmanību!

  • Ja biļetes ir pirktas pirms kāda laika –  QR kods jāpalūdz Latvijas Nacionālās operas apkalpojošajam personālam. Šobrīd uz elektroniski iegādātajām biļetēm kods tiek uzdrukāts automātiski, savukārt, ja pirksiet biļeti kasē, kodu saņemsiet atsevišķi. 
  • Pašas biļetes kods (QR kods elektroniskās biļetes kreisajā augšējā stūrī) nav izmantojams atlaides iegūšanai. Atlaides iegūšanai derīgs kods, pie kura atrodama norāde par autostāvvietu. Ja šādu kodu uz biļetes neatrodat – jautājiet apkalpojošajam personālam.

Sīkāka informācija par autostāvvietas izmantošanas noteikumiem pieejama https://www.europark.lv/opera.
Ritināt uz augšu