Latvijas Nacionālā opera un balets jau piekto gadu saņem Tripadvisor izcilības sertifikātu

Jau piekto gadu pēc kārtas esam saņēmuši Izcilības sertifikātu no pasaules lielākā ceļojumu portāla www.tripadvisor.com.  Tas ir apliecinājums augstajiem kvalitātes standartiem, ko sniedzam gan ārzemju tūristiem, gan Latvijas iedzīvotājiem.

TripAdvisor mājas lapā atrodami cildinoši komentāri gan par māksliniecisko sniegumu, gan skaisto Operas ēku. Tūristi augstu novērtē arī demokrātiskās biļešu cenas.

"Skaista Operas ēka, kuru ieskauj brīnišķīgs parks, tieši pretim Brīvības piemineklim. Mazs paradīzes stūrītis!" savu sajūsmu pauž tūrists no Itālijas.

"Kopā ar vīru apmeklējām operu "Fausts" Rīgas Operas festivāla ietvaros. Sēdējām ļoti labās vietās par saprātīgām cenām - īpaši ja salīdzina, cik šādas vietas izmaksātu pie mums Lielbritānijā. Vakars patiešām bija izdevies, tā kā laiks bija labs, starpbrīdī varējām baudīt dzērienus uz balkona. Nekavējiet, izrādes te sākas laicīgi!" iesaka tūriste no Lielbritānijas.

"Ja esat Rīgā, Operas ēka ir vieta, kas noteikti jāredz. Tā ir sena un skaista ēka, bet ne tikai šī iemesla dēļ to vērts apmeklēt - te uzstājas izcili mākslinieki un tiek rādītas lieliskas operas un baleta izrādes! Ļoti labs laiks ir jūnijs, kad notiek Rīgas Operas festivāls," iesaka TripAdviser lietotāja Sarma.

"Mēs skatījāmies operu "Nabuko" ar lieliskām sieviešu balsīm. Ēka ir skaista gan no ārpuses, gan iekšpuses, apkalpojošais personāls ļoti pieklājīgs," tā Evelina.

"Tikko atgriezos no "Riekstkoža" izrādes Latvijas Nacionālajā operā - tā bija absolūti fantastiska! Daudz bērnu ar vecākiem, kas nebūt nebija traucēklis, tieši pretēji - tā ir iespēja redzēt prieku bērnu acīs par tik skaistu izrādi," raksta Dāvids.

TripAdvisor ir lielākā ceļojumu mājas lapa, kas tūristiem ļauj plānot savu ideālo ceļojumu un gūt ne tikai plašu informāciju, bet arī objektīvu vērtējumu par vietām, ko plānots apskatīt. Šeit atrodamas ceļotāju atsauksmes par viesnīcām, restorāniem, apskates objektiem un daudz citas noderīgas informācijas par konkrētu pasaules vietu.TripAdvisor ik mēnesi apmeklē aptuveni 50 miljoni unikālo apmeklētāju, kas dalās savos iespaidos un apmainās viedokļiem.
Ritināt uz augšu