Izvēlne
ENRU

Latvijas Nacionālā opera un balets aicina darbā skatuves meistarus

Latvijas Nacionālā opera un balets ir lielākā kultūras organizācija Baltijas valstīs, kuras pamatvērtības ir izcilība, izaugsme, tradīcijas un atbildība. Starptautiski atpazīstamas ir ne tikai gadu gaitā izkoptās operas un baleta tradīcijas, bet arī skaistākā un iedvesmojošākā darba vieta Rīgā – jau vairāk nekā 150 gadu vēsturi piedzīvojušais Baltais nams. Darbs Latvijas Nacionālajā operā un baletā nozīmē nemitīgu profesionālo un personīgo attīstību, piepildītu ikdienu un starptautisku vidi.

VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets” aicina darbā

SKATUVES MEISTARUS

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt dekorāciju montāžu, pārbūvi un demontāžu mēģinājumos un izrādēs (fizisks darbs un darbs  augstumā);
  • Sagatavot dekorācijas transportēšanai operā, izbraukumos un viesizrādēs;
  • Veikt citus līdzīga satura darba uzdevumus.

Prasības:

  • Vidējā izglītība;
  • Vēlama pieredze līdzīgā darbā;
  • Valsts valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Summētais darba laiks atbilstoši LR Darba likumam. Darbs gan dienas, gan nakts stundās;
  • Stundu apmaksa 4,17 – 5,30 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Iesniedzamie dokumenti:

  • CV
  • īsa motivācijas vēstule

Pretendenta CV un motivācijas vēstuli līdz 06.09.2020. lūdzam sūtīt uz e-pastu: karina.morozova@opera.lv.

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu amata konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets”.

Sazināsimies tikai ar otrajai atlases kārtai (darba intervijai) izvirzītajiem kandidātiem.

Ritināt uz augšu