Izvēlne
ENRU

Latvijas Nacionālā opera un balets aicina darbā projektu vadītāju

VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets” aicina darbā

PROJEKTU VADĪTĀJU

Latvijas Nacionālā opera un balets ir lielākā kultūras organizācija Baltijas valstīs, kuras pamatvērtības ir izcilība, izaugsme, tradīcijas un atbildība. Starptautiski atpazīstamas ir ne tikai gadu gaitā izkoptās operas un baleta tradīcijas, bet arī skaistākā un iedvesmojošākā darba vieta Rīgā – jau vairāk nekā 150 gadu vēsturi piedzīvojušais Baltais nams. Darbs Latvijas Nacionālajā operā un baletā nozīmē nemitīgu profesionālo un personīgo attīstību, piepildītu ikdienu un starptautisku vidi.

Galvenie darba pienākumi:

  • Projektu priekšlikumu izstrādāšana pēc tiešā vadītāja uzdevumiem vai savas iniciatīvas;
  • Projektu organizēšana un vadīšana, iesaistot LNOB struktūrvienību darbiniekus;
  • Projektu vadīšana un realizācija, tai skaitā projekta posmu plānošana un projekta strukturizēšana;
  • Projektam nepieciešamās dokumentācijas sagatavošana, kā arī projekta pārskatu un nepieciešamo atskaišu veidošana;
  • Projekta darbu termiņu, resursu un izmaksu plānošana un kontrole;
  • Projekta plāna izpildes kontrole un rezultātu analīze.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība (pieredze kultūras projektu īstenošanā, un darbā ar ES fondiem tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • Teicamas latviešu valodas un ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office u.c.);
  • Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu un datiem;
  • Labas sadarbības un komunikācijas prasmes.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu kultūras nozares lielākajā organizācijā;
  • Atalgojumu 1500 EUR (bruto);
  • Motivējošus darba apstākļus (veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika, atvaļinājums starp teātra sezonām).

Iesniedzamie dokumenti:

  • CV;
  • Īsa motivācijas vēstule;
  • Izglītības dokumenta kopija.

Pretendenta CV un citus dokumentus līdz 13. septembrim lūdzam sūtīt uz e-pastu - karina.morozova@opera.lv

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu amata konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets”.

Ritināt uz augšu