Jūlija Brauere, Jolanta Lubēja un Kārlis Cīrulis gūst panākumus Baltijas baleta konkursā
Latvijas Nacionālā baleta solistes Jūlija Brauere un Jolanta Lubēja guvušas panākumus, Trešajā Starptautiskajā Baltijas baleta konkursā. Jūlija Brauere ieguvusi otro vietu, bet Jolanta Lubēja – trešo vietu vecākajā grupā. Savukārt vidējā grupā par uzvarētāju atzīts Kārlis Cīrulis, kurš no nākamās sezonas pievienosies mūsu baletam. Latvijas Nacionālā opera un balets sirsnīgi sveic dejotājus ar lieliskajiem panākumiem!
Sveicam arī Rīgas Horeogrāfijas skolas audzēknes Lauru Grietu Grīnbergu (2. vieta jaunākajā grupā), Emmu Lagūnu un Justīnu Teličenu (3. vieta vidējā grupā)
Trešais Starptautiskais Baltijas baleta konkurss notika no 14. līdz 17. jūnijam. Konkursa kārtās piedalījās septiņdesmit profesionālo klasiskā baleta skolu audzēkņi un klasiskā baleta dejotāji trijās vecuma grupās (no 12 līdz 14 gadiem, no 15 līdz 18 gadiem, no 19 līdz 26 gadiem) no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas, Krievijas, Vācijas, Rumānijas, Bulgārijas, Serbijas, Japānas, Korejas, Grieķijas, Kazahstānas, Kirgizstānas un Gruzijas.
Piedāvājam jums iepazīties ar pilnu laureātu sarakstu:
Jaunākā grupa
1. vieta Elena Iseki (Vācija)
2. vieta Goto Masaaki (Vācija), Laura Grieta Grīnberga (Latvija)
3. vieta Isabell Arnke (Vācija), Linus Schmidt (Vācija)
Vidējā grupa
1.vieta Kārlis Cīrulis (Latvija)
2. vieta Oliwia Gorecka (Polija), Marjana Fazullina (Igaunija), Zofia Dzedzej (Polija)
3. vieta Adam Huczka (Polija), Emma Lagūna (Latvija), Justīna Teličena (Latvija)
Vecākā grupa
1.vieta Elena Sharipova (Krievija), Didar Sarsembaev (Kazahstāna)
2. vieta Kaito Sekino (Vācija), Jūlija Brauere (Latvija)
3. vieta Jolanta Lubēja (Latvija), Park Jong Hee (Koreja)