Izvēlne
ENRU

Esam gatavi uzņemt skatītājus!

Latvijas Nacionālā opera un balets ar nepacietību gaida tikšanos ar saviem skatītājiem jau 2. septembrī, atklājot jauno sezonu ar Pētera Čaikovska baleta “Gulbju ezers” pirmizrādi. Pirms ēkas atvēršanas publikai ir veikta pilnīga Latvijas Nacionālās operas ēkas publiskās daļas dezinfekcija, lai šī būtu viena no drošākajām vietām Rīgā. Ar vislielāko atbildību esam parūpējušies par skatītāju plūsmas organizēšanu, distances nodrošināšanu un citiem piesardzības pasākumiem.

Iekļūšana operā

Pirms Latvijas Nacionālās operas apmeklējuma sirsnīgi aicinām Jūs atcerēties – ja Jums ir kādas elpceļu saslimšanas pazīmes, lūdzu, ieprieciniet draugus ar savām ieejas biļetēm, bet Jūs gan priecāsimies redzēt vēlāk – sveiku un veselu.

Lai izvairītos no drūzmēšanās, nodrošinām iekļūšanu operā pa piecām ieejām. Ieeja pa galvenajām durvīm no skvēra puses paredzēta skatītājiem parterā un beletāžā. Savukārt, ieeja balkonos – Aspazijas bulvāra pusē. Sekojiet norādēm!

Biļešu personalizācija

Iegādājoties biļetes, Jūsu vārds, uzvārds un kontaktinformācija jau tika ievadīta elektroniskajā sistēmā. Ja vēlaties biļeti nodot draugam, vai mainās līdznācējs – laipni aicinām nācēju kontaktinformāciju pirms izrādes reģistrēt šeit:  https://www.bilesuparadize.lv/lv/person. Šos datus var mainīt neierobežoti. Saprotam, ka Jūsu plāni var mainīties arī pēdējā brīdī (piemēram, nejutāties labi, biļeti nodevāt draugam un nepaspējāt reģistrēt) – nesatraucieties, mēs vienkārši lūgsim nācēju pie ieejas norādīt kontaktinformāciju anketā.

Dokuments

Apmeklējot izrādi, pie ieejas lūgsim uzrādīt dokumentu ar fotogrāfiju, kurā minēts Jūsu vārds un uzvārds (ID karte, skolēna vai studenta apliecība, autovadītāja apliecība u.c.). Ja Jūsu vārds nesaskanēs ar biļetē norādīto, vai dati iepriekš nebūs piefiksēti, mēs vienkārši lūgsim Jūs aizpildīt anketu ar kontaktinformāciju.

Sēdvietas zālē un distances starpbrīžos

Sēdvietas zālēs ir fiksētas un izvietotas atbilstoši noteikumiem, ievērojot viena metra distanci starp tām. Sēdvietas, ko izmantot nav paredzēts, esam aizseguši. Lai pasargātu sevi un citus, lūdzam ievērot 2 m distanci starpbrīdī, kā arī pirms un pēc izrādes. Gan zālē, gan publiskajās telpās esam izvietojuši norobežojošās lentas, kas palīdzēs izvairīties no drūzmēšanās.

Kafejnīca

Visas operas kafejnīcas darbojas, taču tajās ir noteikts maksimālais cilvēku skaits, kas vienlaikus drīkst uzturēties telpā (norādīts pie ieejas katrā kafejnīcā). Kafejnīcas apmeklējuma laikā aicinām ievērot 2 m distanci.

Lifts

Lifts darbojas, taču lūdzam ievērot, ka tajā vienlaikus drīkst atrasties ne vairāk kā 2 cilvēki, izņemot gadījumus, ja esat no vienas mājsaimniecības.

Ziedi

Ja vēlaties māksliniekiem dāvāt ziedus, lūdzam tos pie ieejas nodot publiku apkalpojošajam personālam. Māksliniekiem tos nogādāsim pēc izrādes personīgi.

Citi drošības pasākumi

Pirms ēkas atvēršanas skatītājiem esam veikuši pilnīgu Latvijas Nacionālās operas ēkas publiskās daļas dezinfekciju.  Visā ēkā ir izvietoti arī dezinfekcijas un higiēnas līdzekļi.

Visbeidzot, patiesi priecājamies Jūs atkal redzēt. Izbaudiet izrādi!
Ritināt uz augšu