Izvēlne
EN

Biļešu tirdzniecība uz izrādēm aprīlī, maijā un jūnijā sākas 6. septembrī

Biļešu tirdzniecība uz Latvijas Nacionālās operas un baleta izrādēm 2024. gada aprīlī, maijā un jūnijā sāksies 6. septembrī pulksten 11.00. Pirmizrādes piedzīvos balets Džungļu grāmata un opera Mīlas dzēriens. Sezonas noslēgumā jau tradicionāli piedāvāsim noskatīties aizvadītās sezonas jauniestudējumus.

12. aprīlī pasaules pirmizrādi piedzīvos komponista Kārļa Lāča un horeogrāfa Raimonda Martinova balets Džungļu grāmata, kas tapis, iedvesmojoties no angļu autora Radjarda Kiplinga tāda paša nosaukuma stāstu krājuma. Iestudējuma komandā strādā scenogrāfs Didzis Jaunzems, kostīmu māksliniece Elīna Milta-Niedrāja un gaismu mākslinieks Kārlis Kaupužs.  Džungļos, kur dzīve rit pēc zvēru valstības noteikumiem, negaidīti uzrodas mazs cilvēka bērns. Viņu atrod Vilcene, kurai labi pazīstama cilvēku daba. Vilcene nolemj puiku pasargāt un pieņemt audzināšanā, jo – “kas zina, varbūt šis būs citāds”. Baletu Džungļu grāmata iesakām bērniem no 7 gadu vecuma.

23. maijā notiks Gaetāno Doniceti komiskās operas Mīlas dzēriens jauniestudējuma pirmizrāde. To veidos vācu režisors Svens Ēriks Behtolfs kopā ar scenogrāfu un kostīmu mākslinieku Džulianu Krauču.   Nemorīno ir neprātīgi iemīlējies Adīnā, taču nespēj saņemt drosmi, lai atzītos jūtās. Ak, ja vien būtu tāds burvju dzēriens, kas atvērtu skaistās Adīnas acis un ļautu viņai saskatīt Nemorīno mīlestību! Ceļojošā tirgoņa Dulkamaras krājumos vajadzīgais atrodas, tomēr dzēriena radītais efekts nav gluži tāds, kādu Nemorīno vēlētos. Jautrie pārpratumi operā liek secināt, ka patiesa mīlestība ir debešķīgs spēks, kas pārvar visus šķēršļus.  

Pieminot komunistiskā genocīda upurus, 14. jūnijā izskanēs Džuzepes Verdi Rekviēms.

Tāpat no 6. septembra var iegādāties biļetes uz koncertu Mazulis ausās, mūziku klausās, kas paredzēts pašiem mazākajiem skatītājiem līdz 4 gadu vecumam. Sezonas pirmajā pusē koncerts notiks 14. oktobrī., 4., 12. un 25. novembrī, kā arī 10. decembrī.

Prioritārā grupa biļetes var iegādāties jau no 5. septembra pulksten 17.00.

Biļešu tirdzniecība uz Gadumijas koncertu sāksies 20. septembrī.

Biļetes var iegādāties LNOB kasē un internetā:

- Izrādes aprīlī

- Izrādes maijā

- Izrādes jūnijā

 

 
Ritināt uz augšu