“Atklājot Amerikas” – 29. aprīlī notiks sezonas pēdējais kamermūzikas koncerts

29. aprīlī 15.00 Latvijas Nacionālās operas Beletāžas zālē notiks sezonas pēdējais kamermūzikas koncerts “Atklājot Amerikas”. Koncertā piedalīsies Agnese Egliņa (klavieres),  Guna Paula (flauta), Diana Ozoliņa (čells), Mārtiņš Circenis (klarnete), Ivo Krūskops (sitamie instrumenti). 

Atklājot Amerikas programmā iekļauti Ziemeļ- un Dienvidamerikas komponistu dueti, trio, kvarteti un kvintets. Līdzās pasaulē labi pazīstamiem komponistu Astora Pjacollas, Leonarda Bernsteina, Džordža Geršvina un 2016. gada jubilāra Alberto Hinasteras kompozīcijām koncertā skanēs arī Latvijā mazāk pazīstamu mūsdienu autoru – urugvajieša Migela Agilas un kubieša Pakito Riveras, ka arī amerikāņu komponistu Dana Bekera un Sindijas Koksas – skaņdarbi, starp tiem vairāki pirmatskaņojumi Latvijā.

Koncerts iekļauts Latvijas Nacionālās operas un baleta programmā „Opera tuvplānā”. Šis projekts skatītājiem piedāvā iepazīt operas un baleta mākslu citos rakursos un vienlaikus – ļoti personiski. “Opera tuvplānā” ietver dažādus notikumus, izglītojošas izrādes, kamermūzikas koncertus, lekcijas operas pazinējiem un mīlētājiem, kā arī pasākumus bērniem un jauniešiem.

Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Biļetes LNO un „Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā.

 
Ritināt uz augšu