Izvēlne
ENRU

Atbalstiet Latvijas Nacionālo baletu, iegūstot savā īpašumā fotogrāfijas no Oļega Zernova izstādes

Latvijas Nacionālās operas fonds aicina atbalstīt Latvijas Nacionālo baletu un iegūt savā īpašumā izvēlēto Oļega Zernova fotogrāfiju no izstādes “Vairāk par likteni”.

Oļega Zernova fotosērija “Vairāk par likteni” veltīta Pāvela Akimkina un Sergeja Zemļanska baleta “Trīs draugi” jauniestudējumam, kas pasaules pirmizrādi piedzīvoja 2019. gada 29. novembrī. Balets tapis pēc Ēriha Marijas Remarka romāna motīviem. Fotogrāfiju stilu veidojis iestudējuma scenogrāfs un kostīmu mākslinieks Maksims Obrezkovs, grimu un frizūras –  mākslinieces Elita Klāra un Kristīne Papša. Modeļi – Latvijas Nacionālā baleta solisti.

Fotogrāfiju tehniskā specifikācija – melnbalta druka uz kompozītpaneļa, izmēri: 120x80cm.

Pēc vienošanās uz fotogrāfijām iespējams iegūt gan fotogrāfa, gan tajā redzamo mākslinieku parakstus.

Lai rezervētu izvēlēto fotogrāfiju un veiktu ziedojumu sākot no 50 eur, sazinieties ar LNOF izpilddirektori Montu Tīģeri – t. 26514820, e-pasts: monta.tigere@opera.lv. Par fotogrāfijām iegūtie ziedojumi tiks novirzīti Latvijas Nacionālā baleta vajadzībām.

Jebkurš ziedojums Latvijas Nacionālās operas fondam ir nozīmīgs operas un baleta mākslinieciskajā izaugsmē,  kopīgiem spēkiem atbalstot iestudējumu tapšanu un citus notikumus Latvijas Nacionālajā operā. Ar LNOF atbalstu īstenoti daudzi sabiedriski nozīmīgi notikumi. Jau kopš 2016. gada labākie Latvijas Nacionālās operas mākslinieki un tehniskie darbinieki reizi gadā saņem Latvijas Nacionālās operas fonda Gada balvu. Atzīmējot LNOB simtgadi, ar LNOF atbalstu tika izdots godalgotais albums “No skices līdz izrādei”, mākslinieks Juris Salmanis uzgleznoja vēsturiskā starppriekškara repliku. Regulārs atbalsts tiek piešķirts baleta mākslinieku ārstēšanai un rehabilitācijai pēc traumām. Fonda finansējums ļauj būtiski uzlabot arī LNOB tehniskos resursus.
Ritināt uz augšu