Ar Violetas Valerī lomu LNO debitē Vikorija Miškūnaite

16. decembrī ar Violetas Valerī lomu Džuzepes Verdi operā “Traviata” debitēs lietuviešu soprāns Viktorija Miškūnaite. Pie diriģenta pults būs Normunds Vaicis, Alfrēda lomā – Raimonds Bramanis, Žoržs Žermons – Samsons Izjumovs.

Lietuviešu operdziedātāja, aktrise un modele Viktorija Miškūnaite ieguvusi prestižāko Lietuvas apbalvojumu “Skatuves zelta krustu 2016”, 2015. gadā atzīta par Lietuvas Nacionālās operas un baleta teātra labāko operas solisti. 2013. gadā saņēmusi Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites pateicības vēstuli par radošumu un starptautiskajiem sasniegumiem kā jaunā daudzsološā operdziedātāja.

Dziedātājas repertuārā ir Mimī un Mizete Dž. Pučīni “Bohēmā”, Elizabete Dž. Verdi “Donā Karlosā”, Tatjana P. Čaikovska “Jevgeņijā Oņeginā”, titullomā Ž. Masnē “Manonā”, Mikaela Ž. Bizē “Karmenā”, Violeta Valerī Dž. Verdi “Traviatā” un Rozalinde R. Štrausa “Sikspārnī”.

Viktorija Miškūnaite sāka studijas Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijā 2001. gadā. 2011. gadā viņa Štutgartes Mūzikas un mākslu augstskolā turpināja studijas, ar izcilību iegūstot maģistra grādu.  

 
Ritināt uz augšu