Aicinām darbā Info kases darbinieku

Latvijas Nacionālā opera un balets aicina darbā Info kases darbinieku.

Galvenie darba pienākumi:

  • sniegt informāciju par LNOB repertuāru, izpildītāju sastāvu  u.c.
  • pieņemt biļešu rezervācijas uz LNOB pasākumiem.

Prasības:

  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • labas svešvalodu (angļu, krievu) zināšanas;
  • 1.līmeņa augstākā izglītība humanitārā vai sociālā jomā;
  • datorprasmes lietotāja līmenī;
  • laipna attieksme pret klientiem un sadarbības partneriem.

Piedāvājam:

  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • mēneša algu 600 euro pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikuma vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju lūdzam līdz 2020. gada 31. janvārim iesniegt VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets” Personāla daļā (104. kab.), Aspazijas bulv. 3, Rīgā vai sūtīt uz e-pastu: daina.gailite@opera.lv.

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu amata konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets”.

Ritināt uz augšu