Izvēlne
ENRU

Aicinām darbā ģērbēju

VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets” aicina darbā ģērbēju kostīmu uzglabāšanas un ģērbšanas daļā.

 Galvenie darba pienākumi:

  • izpildīt ģērbējas pienākumus pēc kostīmu uzglabāšanas un ģērbšanas daļas vadītāja uzdevumiem un norādījumiem;
  • savlaicīgi sakārtot kostīmus pirms un pēc izrādēm un mēģinājumiem;
  • apkalpot izrādes un mēģinājumus, saskaņā ar mēģinājumu un izrāžu grafiku, daļas iekšējo darba grafiku (t.sk. nedēļas nogalē);
  • veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc kostīmu uzglabāšanas un ģērbšanas daļas vadītāja norādījumiem.

Prasības:

  • pamatizglītība;
  • labas latviešu valodas zināšanas (svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  • spēja strādāt dinamiskā darba vidē;
  • augsta stresa noturība;
  • iepriekšēja pieredze ir vēlama, bet nav obligātā.

Piedāvājam:

  • 550,- Eur/mēnesī (bruto) darba algu pārbaudes/apmācības laikā, pēc tam 700,- Eur /mēnesī (bruto) par slodzi;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Pieteikumu un CV līdz 2020. gada 16. martam sūtīt uz e-pastu: daina.gailite@opera.lv vai iesniegt personīgi VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets”.

Sazināsimies tikai ar otrajai atlases kārtai (darba intervijai) izvirzītajiem kandidātiem.

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu amata konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets”.

Ritināt uz augšu