9. augustā sākas biļešu tirdzniecība uz izrādēm decembrī un koncertu “Mazulis ausās, mūziku klausās”

9. augustā sākas biļešu tirdzniecība uz izrādēm decembrī.

12. decembrī Šarla Guno operas “Fausts” izrādē dziedās izcilie viessolisti Vida Miknevičūte, Andreass Bauers un Valentīns Ditjuks.

Nepalaidiet garām iespēju tieši pirms Ziemassvētkiem apmeklēt operetes “Sikspārnis” izrādes 22. decembrī 12.00 un 19.00 un baleta “Riekstkodis” izrādes 23. decembrī 12.00 un 18.00.

Tāpat no 9. augusta var iegādāties biļetes koncertu “Mazulis ausās, mūziku klausās” 30. septembrī un 28. oktobrī. Citu Eiropas opernamu pieredzes iedvesmoti, 100. sezonā ar lielu prieku veram vaļā mūsu Baltā nama durvis pašiem jaunākajiem kultūras notikumu baudītājiem - bērniem līdz četru gadu vecumam - uz operas un baleta tematikai veltītiem koncertiem Mazulis ausās, mūziku klausās. Lai pirmā tikšanās ar Mocarta, Haidna, Bokarīni un daudzu citu izcilu skaņražu melodijām stīgu kvarteta izpildījumā noritētu jauki un omulīgi justos gan mazie, gan viņu vecāki, esam sarūpējuši milzīgu, polsterētu brīnumsegu, uz kuras mazuļi varēs brīvi ļauties emocijām un kustībai mūzikas ritmos, kā arī pateikt čau! segā izšūtajiem LNOB bērnu izrāžu populārākajiem varoņiem. Biļete uz koncertu jāiegādājas katram skatītājam, neatkarīgi no vecuma!

Biļešu tirdzniecība uz Džakomo Pučīni operas “Bezdelīga” koncertuzvedumu 7. decembrī un Vecgada koncertiem tiks izsludināta atsevišķi.

Biļetes var iegādāties LNO un “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā
Ritināt uz augšu