3. maijā sākas biļešu tirdzniecība uz izrādēm oktobrī un novembrī

3. maijā sākas biļešu tirdzniecība uz Latvijas Nacionālās operas un baleta izrādēm oktobrī un novembrī.

10. novembrī pasaules pirmizrādi piedzīvos balets “Dons Žuans” ar Volfganga Amadeja Mocarta un Frederika Šopēna mūziku. To iestudēs ievērojamais kubiešu izcelsmes franču horeogrāfs Hulio Arosarena, sadarbojoties ar dramaturģi Valentīnu Turku, kas Latvijas skatītājiem pazīstama kā baleta "Romeo un Džuljeta" horeogrāfe.

11. oktobrī notiks komponista Zigmara Liepiņa autorkoncerts ar Jāni Liepiņu pie diriģenta pults. Koncerta pirmajā daļā skanēs “Transcendentālā oratorija” ar solistu Ingas Kalnas un Aleksandra Antoņenko, kā arī valsts akadēmiskā kora “Latvija” dalību, savukārt otrajā daļā fragmentus no operas “Parīzes Dievmātes katedrāle” interpretēs Inga Šļubovska-Kancēviča, Aleksandrs Antoņenko, Kristīne Zadovska, Krišjānis Norvelis un citi.

19. novembrī gaidāms “Maestro Aleksandra Viļumaņa koncerts”. Aleksandrs Viļumanis bijis Operas galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs. Viņa diriģenta repertuārā ir ap pussimts operu un vairāki desmiti baletu, daudzi simfoniskās un vokāli instrumentālās mūzikas darbi. Maestro vadībā ierakstīti vairāk nekā 20 mūzikas diski, tostarp arī pasaulē augstu novērtētie Ineses Galantes un Egila Siliņa albumi. Izskolotas vairākas talantīgas dziedātāju paaudzes. Aleksandram Viļumanim ir īpaša nozīme latviešu oriģināloperu un oriģinālbaletu repertuāra veidošanā, viņš bijis daudzu mūsu operu pirmiestudētājs un klasikas darbu jaunatklājējs. Maestro jubilejas koncertā skanēs latviešu un pasaules opermūzikas skaistākās pērles.

Biļetes var iegādāties Latvijas Nacionālās operas un “ Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā
Ritināt uz augšu