Izvēlne
EN

Andrejs Puškarevs

ANDREJS PUŠKAREVS, ievērojamais vibrofonists un pasauslavenā kamerorķestra Kremerata Baltica ilggadējs dalībnieks, perkusīvo instrumentu spēles apguvei pievērsies dzimtajā Ukrainā četrpadsmit gadu vecumā. 1992. gadā viņš turpinājis skoloties P. Čaikovska Nacionālajā konservatorijā Kijevā pie prof. Aleksandra Bļinova, kur iegūtas solista un orķestra situminstrumentālista prasmes. Šajā laikā tapušas arī mūziķa pirmās sacerētās kompozīcijas, bet vibrofons kļuvis par viņa iecienītāko solo instrumentu.

Nozīmīgs pavērsiens Andreja Puškareva karjerā noticis 1999. gadā, iestājoties kamerorķestra Kremerata Baltica sastāvā, ar kuru piedzīvotas koncerttūres visā pasaulē un veikti ieraksti tādās ievērojamās kompānijās kā Nonesuch, Deutche Grammophon, ECM u.c. Andreja Puškareva solo sniegums ir klausāms Kremerata Baltica ierakstā After Mocart, kas 2001. gadā novērtēts ar Grammy balvu ASV, bet gadu vēlāk - ar Echo balvu Vācijā. Mākslinieks ir muzicējis kopā ar pasaulē atzītiem mūziķiem: Jo-Jo Ma, Martu Argerihu, Vadimu Repinu, Didjē Lokvudu, Džulianu Rahlinu un daudziem citiem.

Andrejam Puškarevam ir ievērojama pieredze, veidojot oriģinālkompozīcijas, kā arī aranžējumus orķestriem un dažādiem kamermūzikas sastāviem, kuros spēlē pasaulē atzīti mūziķi. 

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu