Menu
LV

Juris Vizbulis

Tenors

JURIS VIZBULIS muzikālās gaitas sācis Alsungas mūzikas skolā kā pianists. Jelgavas mūzikas koledžā pievērsies vokālajai mākslai un 2009. gadā absolvējis J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Vokālo nodaļu pie asoc. prof. Andžellas Gobas.

Dziedātājs regulāri koncertē Latvijā un ārvalstīs, piedāvājot klausītājiem garīgās mūzikas programmas balsij un ērģelēm, kā arī kamermūzikas koncertus. Sadarbībā ar franču ērģelniekiem jau trešo gadu pēc kārtas notiek viņa koncerti Francijas baznīcās.

Jura Vizbuļa nozīmīgāko operlomu repertuārā ir Bastjēns (V. A. Mocarta opera Bastjēns un Bastjenna) un Herolds (kameropera Līsistrate pēc Aristofāna lugas), kā arī Latvijas Nacionālajā operā interpretētais Tamino (V. A. Mocarta Mazā burvju flauta), Trikē (P. Čaikovska Jevgeņijs Oņegins) un Alfrēds (J. Štrausa Sikspārnis). Juris Vizbulis dziedājis tenora solo Kamila Sensānsa Ziemassvētku oratorijas, Marka Antuāna Šarpantjē Te Deum, kā arī Riharda Dubras Ziemassvētku kantātes atskaņojumos Rīgas baznīcās. Dziedātāja repertuārā arī lomas mūziklos: Tonijs (L. Bernsteina Vestsaidas stāsts) un Mariuss (K. M. Šēnberga Les Misérables), abus producējis BT1, kā arī Jāzeps E. L. Vēbera mūziklā Jāzeps un raibais sapņu mētelis Dailes teātrī.

 

Other productions

Artists

All artists

Up