Izvēlne
ENLV

Юлианна Баварская

Сопрано

Soprāns JULIANNA BAVARSKA dzimusi Ukrainā. Muzikālo karjeru sākusi kā koncertpianiste. Absolvējusi Odesas Valsts konservatoriju (1999, prof.Irinas Botvinovojas klase) un Tallinas Mūzikas akadēmiju (2003, prof. Mati Palmas klase). Apmeklējusi meistarklases pie Margaritas Gruzdevas un Paolo di Napoli LNO, Ritas Susovskas Igaunijas Mūzikas akadēmijā, Petera Bernes Kloster Kirchbach Austrijā un Paula Veigolda Vīnes Kameroperā.

Latvijas Nacionālās operas soliste kopš 2006. gada. Strādājusi Tallinas, Minskas, Klaipēdas, Odesas un Daugavpils muzikālajos teātros.
 
Piedalījusies K. M. fon Vēbera, F.Šūberta, G.F.Hendeļa, F.Šopēna mūzikas, vācu un austriešu operešu fragmentu ieskaņojumos ASV un Vācijā. Juliannas Bavarskas repertuārā ir tādas lomas kā Turandota (Dž.Pučīni Turandota), Abigaila (Dž.Verdi Nabuko), Violeta (Traviata), Jaunā čigāniete (I.Kālmāna Marica), Santuca (P.Maskanji Zemnieka gods), Helmvīge (R.Vāgnera Valkīra) u.c. Turandotas lomu dziedājusi festivālā Open Air Šneitahā, Vācijā. 
 
Julianna Bavarska pastāvīgi uzstājas ar solokoncertiem, kā arī piedalās simfoniskos, kamermūzikas un opermūzikas koncertos un festivālos Austrijā, Vācijā, Balkānu valstīs, Slovēnijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Ķīnā.
 
 
Foto: Alexander Barsukov

 

Постановки сезона

Другие постановки

Артисты

Все артисты

Наверх