Izvēlne
ENLV

Tatjana Melņičenko

Soprāns

Uzlecošā ukraiņu operzvaigzne Tatjana Melņičenko uzsākusi solistes karjeru Odesas operas teātrī. Viņas repertuārā ir Abigailas loma Džuzepes Verdi operā „Nabuko”, kuru viņa dziedās četrās ievērojamās operās: Ņujorkas Metropolitēna operā, Karaliskajā Koventgārdena operā Londonā, Barselonas Liceu teātrī un Volonijas Karaliskajā operteātrī Lježā, Beļģijā.

Pagājušajā sezonā Tatjana Melņičenko Abigailas lomu Džuzepes Verdi operā „Nabuko” Veronas arēnā dziedājusi kopā ar Plasido Domingo, šo lomu izpildījusi arī Izraēlas operā Telavivā un Monreālas operā. Dziedājusi arī Lēdijas Makbetas lomu Džuzepes Verdi operas „Makbets” jauniestudējumā Klāgenfurtes operā un Grieķijas Nacionālajā operā Atēnās.

Tatjanas Melņičenko repertuārā ir arī Tatjanas loma Pētera Čaikovska operā „Jevgeņijs Oņegins” un Lizas loma operā „Pīķa dāma”, kā arī lomas Džakomo Pučīni operās: Liu „Turandotā”,, Mimī „Bohēmā”, Toska, māsa Andželika un citas.

No 1996. gada līdz 2005. gadam soliste guvusi ievērojamus panākumus starptautiskos konkursos Francijā, Spānijā, Čehijā, Beļģijā.

 

Другие постановки

Артисты

Все артисты

Наверх