Izvēlne
ENLV

Edgars Ošleja

Bass

EDGARS OŠLEJA debitējis uz Latvijas Nacionālās operas skatuves 2015. gadā.

Pašlaik studē akadēmisko dziedāšanu J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā pie pieaicinātā Latvijas Kultūras akadēmijas asoc. prof. Roberta Hansona.

Edgars Ošleja ir regulāri piedalījies vokālās mākslas meistarklasēs pie Aļģirda Januta (Lietuvas Mūzikas un Teātra akadēmija), Annikas Olinkari (Helsinku Mākslas universitāte) un citiem. Tāpat dziedātājs ir apmeklējis “Aleksandra tehnikas” meistarklases, ko vada Luksemburgas konservatorijas prof. Patriks Krisatis, kā arī Dānijas Karaliskās Operas akadēmijas pedagoģes Marlēnes Smitas pasniegtās nodarbības skatuves kustībā.

2017. gadā Edgars Ošleja iekļuvis Antoņinas Kampi starptautiskā vokālistu konkursa pusfilnālā, bet Alīdas Vānes starptautiskajā vokālistu konkursā ierindojies starp finālistiem.

Paralēli darbībai Latvijas Nacionālajā operā, kur šobrīd dziedātāja repertuārā ir Zarastro loma Mazajā Burvju flautā un Reinmāra fon Cvētera loma operā Tanheizers, Edgars Ošleja ir piedalījies akadēmiskās mūzikas koncertos Rīgas Latviešu Biedrības namā, Rīgas Anglikāņu baznīcā un citviet. Viņa repertuārā ir ārijas un dziesmas no P. Čaikovska, G. F. Hendeļa, Dž. Verdi, V. A. Mocarta, S. Prokofjeva u.c. komponistu daiļrades.

 

Ближайшие постановки

21 августа, 19:00 Дон Жуан Командор
4 сентября, 19:00 Дон Жуан Командор

 

Постановки сезона

Другие постановки

Артисты

Все артисты

Наверх