Izvēlne
ENLV

Гонзало Прециадо Азанза

Baleta mākslinieks

GONZALO PRECIADO AZANZA dzimis Spānijā. 2014. gadā absolvējusi Anglijas Nacionālo baletskolu (Lielbritānijā). Iepriekš ieguvis apmācību Conservatorio Municipal Profesional de Danza un Maria de Avila baletskolā (Spānija), un piedalījies Bartholin Starptautiskajā baleta seminārā Dānijā 2012. gadā.

Apvienotās Karalistes valdība (2011) un Zaragozas pilsēta Spānijā (2012) piešķīra apbalvojumus - Dance and Drama Award (DaDa) un Beca de Ampliación de Estudios Artísticos de la Diputación de Zaragoza.

Kopš 2015. gada viņš ir Latvijas Nacionālā baleta mākslinieks.

Gonzalo Preciado Azanza uzstājies Apvienotajā Karalistē, Itālijā, Spānijā, Igaunijā un Latvijā. 2004. gadā dejoja Franča lomu baletā "Riekstkodis" ar Zaragoza baletu.

2011.gadā piedalījies baletā Pelnrušķīte ar LaMov Cia de Danza, kā arī 2013. gadā  dejojis baleta izrādēs - Korsārs un Riekstkodis ar Anglijas Nacionālo baletu. Turklāt viņš ir piedalījies vairākos Galā koncertos visā Eiropā, piemēram, Royal opera rīkotā Galā Young British Dancer of the Year (2013) Galā Biloba Spānijā (2016) un Baleta zvaigznes Jūrmalā Latvijā (2016).

2018. gadā viņš ieguvis bakalaura grādu BA (Hons) in Professional Practice in Arts (Dance) Middlesex University (Londonā).

 

Постановки сезона

Другие постановки

Артисты

Все артисты

Наверх